adcov.com

Co to jest chirurgia laserowa Gum?

Co to jest chirurgia laserowa Gum?


Dentyści często zalecają operację gumy do ludzi, którzy mają zaawansowane stadia choroby dziąseł, takie jak zapalenie dziąseł. Nowa forma chirurgii gumy wykorzystuje lasery zamiast noża usunąć słabe tkanki dziąseł.

Funkcja

W tego typu operacji lekarz działa laser o trzy włosów nici na linii dziąseł grubości osoby. Trochę inny jest wymagane inne niż wykwalifikowanego stomatologa do usunięcia chorej tkanki, jak laser cauterizes ranę.

Korzyści

Ponieważ operacja laserowa sprawia, że ​​guma nie nacięcia, faktyczna procedura nie powoduje wiele bólu. Ponadto, opcja ta jest zazwyczaj najkrótszy i najtańszy sposób, aby usunąć chirurgicznie zainfekowanej tkanki dziąseł.

Rodzaje

Chirurgia laserowa dowodzi gumy choroby najbardziej odpowiednia dla przyzębia. Ponadto osoby, które mogą korzystać z tego zabiegu ze względów kosmetycznych, takich jak ustalenie "gummy uśmiech."

Rama czasowa

Dentysta może zakończyć operację dziąseł laserem w zaledwie 45 minut, w zależności od rodzaju procedury. Tradycyjnej chirurgii gumy może trwać miesiące, ponieważ lekarz ma tylko część żywicy w czasie. Ponadto, czasy przywracania do chirurgii laserowej gumy są zwykle mniej niż jeden dzień.

Koszty

Rzeczywisty koszt zabiegu laserowego zależy od rodzaju procedury, ale zwykle waha się od 500 dolarów do 2000 dolarów, w zależności DentalFind.com. Jednak ludzie mogą wybrać inny stomatologii estetycznej oraz laserowego leczenia dziąseł, które dodaje się do kosztów całkowitych.