adcov.com

Co to jest Celebrex przepisany?

Celebrex jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NSAID), często stosowane w leczeniu bólu, stanów zapalnych i sztywności. Lek ten jest skierowany do hormonów, które powodują ten ból i stan zapalny. Podczas Celebrex może stanowić ryzyko dla układu sercowo-naczyniowego i układu pokarmowego, Food and Drug Administration nie zaprzestała używania, ponieważ korzyści dla niektórych pacjentów przeważają nad ryzykiem. Celebrex traktuje różnorodne schorzenia.

Zapalenie kości i stawów

Celebrex zmniejsza ból i sztywność stawów, stan, w którym chrząstka rozkłada w stawach.

Reumatoidalne zapalenie stawów

Obrzęk, ból i sztywność reumatoidalne zapalenie stawów, choroba autoimmunologiczna atakowanie wyściółki stawów, są łagodzone przez Celebrex.

Ciężkie bóle menstruacyjne

Skurcze macicy i ostre bóle menstruacyjne nie przyporządkowane do żadnej istniejącej wcześniej bazowego stanu można łagodzić przez Celebrex.

Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa

Przewlekła, zapalna postać wpływającej na zapalenie stawów kręgosłupa i miednicy, akylosing kręgosłupa dobrze reaguje na właściwości przeciwzapalne CELEBREX jest.

Rodzinna polipowatość gruczolakowata

Celebrex zmniejsza ból i zapalenie rodzinną gruczolakowatą polipowatość, choroby genetycznej, w których rozwoju polipów w odbytnicy i okrężnicy.

Ostry ból

Bólu występujących po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych można zmniejszyć jak Celebrex, chociaż leczenie nie jest powszechnie przepisywany.