adcov.com

Co to jest Bifidus Regularis?

Co to jest Bifidus Regularis?


Bifidus Regularis jest typu probiotyku stosowane w Dannon Activa jogurt. Podobnie jak wszystkie probiotyki, to jest korzystne dla organizmu. Zastępuje mikroorganizmy, które są konieczne w celu ułatwienia trawienia. W szczególności, dodaje korzystnych bakterii w okrężnicy, które umożliwia by materiał przedostał się przez okrężnicę szybciej i łatwiej. Ponieważ Dannon opracowany bakteriami Regularis specjalnie dla swojej linii Activa, to jest rzadko spotykane w innych produktach.

Znaczenie bakterii w okrężnicy

Pokarmowego lub przewód pokarmowy ma dwie główne części: jelita cienkiego i okrężnicy lub jelita grubego. Okrężnicy absorbuje wodę i pozwala odpadów toksycznych i być usunięty z organizmu. Mikroflora bakteryjna w jelicie grubym jest odpowiedzialny za utrzymanie okrężnicy funkcjonującego na najwyższym poziomie. Jednakże, gdy bakterie jelitowe są niesymetryczne, to może prowadzić do nieprawidłowego okrężnicy, które może spowolnić proces trawienia.

Probiotyki

Dosłowne znaczenie słowa "probiotyków" jest "na całe życie." Probiotyki są małe organizmy, które korzystają zdrowia osoby, która je konsumuje, poza normalnym żywieniu. Dodać, że "dobre" bakterie w przewodzie pokarmowym, co sprawia, że ​​proces trawienia działać sprawniej. Niektóre probiotyki mogą również pomóc w kontroli zakażeń drożdży lub zakażenia układu moczowego.

Co Bifidus Regularis Czy

Bifidus Regularis jest jeden rodzaj probiotyku, zaprojektowany specjalnie dla jogurty Dannon Activia. Jest on wykonany z żywych szczepów aktywnych kultur bakteryjnych. Kultury te są zdrowe dla okrężnicy, zastępując "dobre" bakterie, które mogą być uszczuplone przez wiek lub stosowania antybiotyków. Według raportu z Johns Hopkins University, Bifidus Regularis jest sukces w materiał poruszanie okrężnicy szybko i sprawnie, współczynnik trawienia, które nazywa się "czas tranzytu."

Dannon Activia

Linia Dannon za jogurt z Activia zawiera miliardy kultur Bifidus Regularis. Powyższe badania wykazały, że spożywanie 4 uncji Activia jogurt może poprawić czas tranzytu, lub ilość czasu, który potrzebny materiał do podróży przez jelita. Activia światła posiada taką samą liczbę kultur Bifidus Regularis, ale ma mniejszą g cukru, a zatem jest lepiej wybór diecie lub cukrzyków.

Nieporozumień

Probiotyki nie są leki lub środki przeczyszczające; są po prostu organizmy, które mogą pomóc organizmowi jeśli spożywane regularnie. Bifidus Regularis nie zawierają włókien, chociaż niektóre jogurty zawierające probiotyku również zawierać włókna. Bifidus Regularis mogą być spożywane przez dzieci i dorosłych w każdym wieku, bez obaw.

Kwestionowania roszczeń

W 2010 Dannon zgodziła się złagodzić jego reklamy, a oni oskarżeni o składanie fałszywych oświadczeń, zgodnie z US Food and Drug Administration. Podczas Dannon nie zawierają probiotyki, nie może przyczynić się do przyspieszenia czasu pasażu jelitowego lub zapobiegać przeziębienia i grypy, jak poprzednie reklamy dla produktu twierdził.