adcov.com

Co to jest białko serwatki pochodzi od?

Białka serwatki od dawna sposobem dla kulturystów, sportowców i entuzjastów fitness spożywać białka serwatki. Białko serwatkowe ma wiele zalet, w tym właściwościach przeciwutleniających i dostarczanie aminokwasów o rozgałęzionym łańcuchu niezbędnych do budowy i utrzymania masy mięśniowej.

Jak wynika serwatki

Białko serwatkowe jest wytwarzany z mleka i jest produktem ubocznym z produkcji sera. Większość suplementów dziś sprzedawane w sklepach pochodzą z mleka krowiego.

Proces

Ser produkowany jest przez ścinanie i wysiłku mleko. Serwatki, która pozostaje produkt i oddziela się od mleka po ścinanie.

Gotowego produktu

Po Serwatkę oddziela się, często w połączeniu ze sztuczną aromatyzującego i sprzedawany w postaci proszku, jako dodatku żywieniowego. Istnieją dwa rodzaje serwatki wytworzone. Izolat białka serwatki jest najbardziej skoncentrowanym forma i zawiera do 90 procent białka i bardzo mało tłuszczu i laktozy. Koncentrat białka serwatki może zawierać w dowolnym miejscu od 20 do 89 procent białka i odpowiednich ilości tłuszczu i laktozy.

Dodatkowe Źródła

Pierwsze mleko produkowane przez mamę piersią jest prawie 100 procent serwatki i posiada właściwości immunologiczne zwiększania. (Chociaż jest to inna forma niż serwatka krów produkowane, oferuje podobne korzyści dla zdrowia.)

Korzyści

Izolat białka uważa się za biologicznie "doskonały" białka oznacza 100 procent tego białka jest wchłaniana i używane przez organizm.

Formularze

Białek serwatkowych mogą być włączone do takich środków spożywczych, jak jogurt i energii barów, jak również w postaci napoju jak gotowe do spożycia kręci, proszków zastępujących posiłek i napoje na bazie mleka.