adcov.com

Co to jest Barleans?

Oleje organiczne Barlean jest rodzinne gospodarstwo, młyn rybołówstwa i nasienie organiczny oparty w Ferndale, Wash. Firma sprzedaje świeży olej lniany, oleje i inne suplementy pokrewnych pod marką Barlean do sklepów w całym kraju i na arenie międzynarodowej. Produkty można również kupić online na stronie internetowej firmy.

Historia

Firma powstała w połowach w 1972 prowadzony przez Dave i Barbara Barlean. Wraz z upadkiem przemysłu rybnego, firma postanowiła skoncentrować swoje wysiłki na naciśnięcie organiczny olej lniany olej Barlean w 1989 roku pierwszy pojawił się jako marki konsumenckiej w 1992 roku Barlean dzieci, Bruce, Jo Ann, Karen i Cindy, również są zaangażowane w prowadzenie Firma.

Metody

Prasy Barlean za jej siemię lniane w tym samym dniu, że zamówienia są odbierane i statki niezwłocznie sklepach zamiast wysyłką do dystrybutora jako sposób zachowania świeżości produktu. Barlean wymaga sklepów wymienić swoje produkty co cztery miesiące zamiast zwykłej jeden rok okresu przechowywania na produkty naftowe lnianych.

Produkty

Barleans sprzedaje olej lniany i kapsułki oleju z siemienia lnianego, mielone siemię lniane, olej rybny, oleje specjalne (takie jak olej kokosowy, olej z ogórecznika i oleju z wiesiołka) i kompleks liści oliwnych. Firma produkuje również olej lniany łączy Całkowity Omega, zasadnicze Kobieta i Omega Twin. Greens Barlean są mieszanki składników roślinnych, takich jak jęczmień, pszenica i pietruszki. Omega Swirl, który jest lniane i olej z ryb wkomponowana koktajl owocowy, jest nastawiona na dzieci.

Dostępność

Produkty Barlean sprzedawane są w Internecie oraz w sklepach ze zdrową żywnością w Stanach Zjednoczonych. Importerzy międzynarodowe dystrybucji produktów Barlean także w Kanadzie, Europie i Chinach.