adcov.com

Co to jest B12 Dieta Strzał?

B12 jest witamina rozpuszczalna w wodzie, który znajduje się w wielu produktach spożywczych, takich jak mięso i produkty mleczne, a jest to konieczne, aby utrzymać dobry stan zdrowia. Niedobór witaminy B12 może wynikać z braku zużycia tych środków spożywczych ze względu na diety, które mogą być zastąpione przez otrzymanie strzał z lekarzem.

Potrzebujesz

Ciało ludzkie musi B12 na ogólny stan zdrowia układu nerwowego i czerwonych ciałek krwi, jak również w celu ułatwienia trawienia. Ponieważ organizm nie produkuje go, jedynym sposobem, aby dostać się za pomocą diety i / lub uzupełnienie. Podczas diety, niedobór witaminy B12 może nastąpić ze względu na ograniczenie spożycia żywności, które są bogate w witaminy B12, takich jak czerwone spotykają.

Objawy niedoboru

Oznaką, że nie może być na tyle B12 w organizmie jeśli zaczyna odczuwać zmęczenie, zawroty głowy, zwłaszcza przy diecie. Jednostka może również wystąpić biegunka lub zaparcia, i stać się zdezorientowany i zagubiony. Nie może być mrowienie kończyn, a nawet bóle w klatce piersiowej.

Korzyści

Filmowania B12 może dać impuls do ciała, zapewniając energię, która jest dostarczana przez właściwego odżywiania. Z punktu widzenia diety, może również pomóc zmniejszyć apetyt na jedzenie. U osób starszych, może pomóc złagodzić niedobór witaminy, które mogą wyniknąć z braku różnorodności w diecie, a także może pomóc w utrzymaniu poziomu energii i utrzymać funkcję pamięci.

Jak to działa?

B12 działa poprzez stymulowanie tarczycy, co stwarza potrzebę ciała, aby przejść, a także wymaganej energii do ruchu. W rezultacie, nie ma więcej chęci do wykonywania ćwiczeń, i do zaangażowania się w niego przez dłuższy czas. Można również zmniejszyć naprężenia, które mogą doprowadzić do przewlekłego zmęczenia.

Skutki uboczne

Na ogół, działania uboczne strzałów B12 są minimalne, o ile one występują. Niektórzy ludzie mogą wystąpić reakcje alergiczne, takie jak wysypka lub ucisku w klatce piersiowej, ale to występuje rzadko. Trudno jest również wziąć dawkę B12 od przekroczenia ilości są wydalane przez oddawaniu moczu, który jest zwykle wskazany przez ściemnienie moczu.