adcov.com

Co się dzieje po sztuczne zęby nie pasują?

Co się dzieje po sztuczne zęby nie pasują?


W przypadku utraty zębów z jakiegokolwiek powodu, ważne jest, aby zastąpić te zęby sztuczne zęby, aby zapobiec pozostałe naturalne zęby z przejściem do nowych lokalizacji i pozwalają je łatwiej. Kiedy po raz pierwszy dostać się w sztuczne zęby, ty i twój dentysta pracować razem, aby upewnić się, że pasuje właściwie. Sztuczne zęby, które nie pasują właściwie może powodować problemy w obrębie jamy ustnej.

Wrzody

Kiedy po raz pierwszy zaczynają sobie sztuczne zęby, to jest normalne, aby rozwijać niektóre rany, podczas gdy usta przyzwyczaja się do nowego urządzenia. Jednak po tym początkowym regulacji obecność owrzodzenia wskazuje na sztuczne zęby, że nie nadają się już prawidłowo. Jeśli wystąpią rany po swoje sztuczne zęby na kilka miesięcy, odwiedź swojego dentystę, aby sprawdzić dopasowanie swoich sztucznych zębów. Prosta regulacja może być wszystko, czego potrzebujesz.

Zapalenie kątów ust

Zapalenie kątów ust to choroba bakteryjna, która może mieć wpływ na tych, którzy mają sztuczne zęby, które nie pasują właściwie. Chociaż istnieją inne przyczyny tej choroby, jeśli masz protezy, jest szansa, to jest przyczyną. Choroba objawia się jako małe nacięcia lub szczeliny, które pojawiają się w kącikach ust. Gdy Twoje usta nie można zamknąć poprawnie, ślina zbiera w kącikach ust, co zapewnia idealne warunki do uprawy bakterii. Jeśli rozwijać Zapalenie kątów ust, lekarz przepisze miejscowo maść antybakteryjną, aby pozbyć się infekcji.

Niewygoda

Niektórzy ludzie nigdy nie przyzwyczaić się do noszenia sztucznej szczęki. Większość ludzi jednak będzie używane do ich fałszywych zębów po ich nosić je na kilka tygodni lub miesięcy. Ponieważ twój jawline przechodzi zmiany, kiedy twoje naturalne zęby, już nie występują, sztuczne zęby, które pasują dobrze raz nie może zmieścić się w przyszłości. Jeśli wcześniej było wygodne z sztuczne zęby i opracowali dyskomfort, to jest czas, aby odwiedzić swojego dentystę dla nowej oceny.

Luźne zęby

Jeśli sztuczne zęby nie pasują prawidłowo, będą luźne i klapa wokół kiedy mówisz lub żuć jedzenie. Źle dopasowane protezy mieć negatywny wpływ na przejrzystość swojej wypowiedzi. Kiedy jesz, nie są w stanie dokładnie żuć jedzenie lub może nie być w stanie zjeść żywności w ogóle. Luźne sztuczne zęby mogą być również rozpraszać innych i kłopotliwe dla Ciebie.