adcov.com

Co się dzieje, gdy idziesz do ER bez ubezpieczenia?

Każdy pokój awaryjnego w Stanach Zjednoczonych wymagane jest do leczenia pacjentów z zagrażających życiu obrażeń bez względu na zdolność pacjenta do zapłaty lub rodzaju ubezpieczenia zdrowotnego wykonuje on. Poza tych okolicznościach, nie mogą być pewne pogotowia w całym kraju, w którym pacjent z niskim dochodem lub bez ubezpieczenia zdrowotnego może być włączane od opieki.

Oceny i zarządzania Stabilizacja Opieka

Opieka medyczna w nagłych wypadkach oraz ustawy Aktywny Pracy (EMTALA) wymaga żadnego szpitala w kraju, który akceptuje Medicare i utrzymuje centrum poświęcone doraźnej pomocy pokojowej do podawania egzamin przesiewowe i ustabilizować opiekę wszystkim pacjentom, którzy wjeżdżają na ER. Oznacza to, że szpital jest zobowiązany do określenia stopnia obrażeń lub choroby i administrowania poziom opieki, gdzie wyładowania ze szpitala nie spowoduje dramatyczne pogorszenie stanu. Zasadniczo wymagane jest ER upewnić twoje obrażenia nie będzie ubiegać się o życie, czy i kiedy jesteś zwolniony ze szpitala.

Okres oczekiwania na leczenie

Szpital, który bierze udział w Medicare z dedykowanym pogotowie nie może opóźnić proces przesiewania lub leczenia zapytać o status ubezpieczenia zdrowotnego lub w celu uzyskania informacji, jak masz zamiar zapłacić za leczenie, według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych. Oznacza to nie powinny się pojawić pytania o ubezpieczenie zdrowotne, gdy idziesz do izby przyjęć do leczenia. Szpital jest, oczywiście, za darmo, aby dowiedzieć się o swoim statusie ubezpieczenia po ocenie stanu jest i stabilizacji opieki podaje.

Przeniesienie pacjenta

Jeśli w pokoju szpitalnym nie ma odpowiednich urządzeń do podawania stabilizacji opieki, lekarz ma obowiązek niezwłocznie zwrócić się o przekazanie pacjenta do innego szpitala z odpowiednim zapleczem. Ten transfer może być wykonywane w celu spełnienia zobowiązań ER do administrowania stabilizacji opieki na podstawie przepisów EMTALA. Lekarz lub inny certyfikat służby zdrowia muszą zaświadczyć, że ryzyko przeniesienia przewyższają ryzyko pozostające w bieżącym pogotowie. Otrzymania szpital musi również wyrazić zgodę na podawanie stabilizacji opieki dla pacjenta i mieć odpowiednią przestrzeń, aby go leczyć.

Odmówić Treat

Pogotowie, że nie uczestniczy w Medicare i jest prowadzony jako na zysk firmy ma prawo do odmowy leczenia, czy twój stan nie zagraża życiu. Oznacza to, że jeśli przejdziesz do izby przyjęć z warunkiem, że nie wymaga stabilizujący opieki, takich jak zimno, małe otarcia lub grypą, to można odmówić leczenia, jeśli szpital uważa, że ​​nie będzie w stanie płacić za usługi. W tym przypadku, można rozważyć odwiedzenie bezpłatną klinikę zdrowotne świadczone przez szpital non-profit w Twojej okolicy.