adcov.com

Co robi Oregano Oil Czy dla ciała?

Co robi Oregano Oil Czy dla ciała?


Olej z oregano jest naturalnym środkiem, który ma zasięg pozytywny wpływ na organizm. Jest to dość silny olej pochodzi z dzikich roślin oregano odmiany Origanum vulgare. Nie jest to typ z oregano powszechnie używane do gotowania, która jest Origanum Marjoram. Dwa ważne elementy znalezione w oleju z oregano są karwakrol i tymol. Obie te substancje okazały się mieć wpływ na wirusy i bakterie, które powodują choroby u ludzi. W przypadku oleju się w jej najbardziej skuteczne stężenie karwakrol powinna wynosić co najmniej 70 procent.

Wskazówki

Oleju oregano, jest dostępny w sprzedaży w postaci płynnej i kapsułki. Aby wziąć płyn doustnie, wymieszać jedną część oleju oregano na trzy części oliwy. W zależności od leczonej dolegliwości, zalecana dawka wynosi od trzech do sześciu razy dziennie. Jeśli biorąc jako środek zapobiegawczy, umieść 03:59 kropli pod język, a następnie postępować zgodnie ze szklanką wody. Oleju oregano mogą być stosowane bezpośrednio na skórę, a tylko kilka kropli są potrzebne.

Korzyści

Olej z oregano ma wiele korzyści zdrowotnych. Aktywne związki karwakrol i tymol dokonać przeciwwirusowe oleju i przeciwpasożytnicze. Olej Oregano jest również antybiotyk i zwalcza infekcje grzybicze. Poziomy kwas rozmarynowy sprawia olej oregano przeciwhistaminowym. Możliwe jest również, że olej oregano pomaga obniżyć poziomy cholesterolu i hamować wzrost komórek nowotworowych, zapobiegając uszkodzeniom komórek z działaniem wolnych rodników.

Zastosowania

Możliwe jest stosowanie oleju oregano dla różnych dolegliwościach przeziębienia i grypy, chorób skóry i infekcje grzybicze. Olej z oregano może być stosowany w miejsce leków na receptę, aby złagodzić objawy alergii i kataru siennego. Można go również w leczeniu trądziku bakterii i być stosowany w celu złagodzenia zapalenia stawów spowodowane przez zapalenie stawów. Kilka kropli olejku z oregano w miskę parującej wody może pomóc objawy zapalenia oskrzeli.

Ostrzeżenia

Choć powszechne jest doświadczenie ciepłe, mrowienie, gdy biorąc olej z oregano doustnie, może spowodować podrażnienie, gdy stosuje się do skóry wrażliwej. Podobnie, ważne jest, aby olej oregano z oczu. Używane zadbane, olej z oregano może spowodować rozstrój żołądka, więc aby temu zapobiec należy rozcieńczyć w oliwy z oliwek lub zakupione gotowe mieszane. Wreszcie, olej z oregano, nie powinien być stosowany przez osoby z alergią na oregano, tymianek, majeranek, bazylia lub innych roślin z tej rodziny.