adcov.com

Co powoduje, że klatki piersiowej Congestion?

Przekrwienie klatki piersiowej jest objawem chorób i przewlekłych infekcji, która powoduje zbyt dużo śluzu budować w płucach i sprawia, że ​​oddychanie bolesne i trudne. Przyczyny zatorów w klatce piersiowej to wirusowe, bakteryjne i grzybicze infekcje górnej części układu oddechowego, z których niektóre są wspólne i inne, które są rzadkie u zdrowych ludzi. Rozważ te informacje z Mayo Clinic i Centrum Kontroli Chorób na temat tego, co powoduje zatory w klatce piersiowej.

Przeziębienia

Przeziębienie może doprowadzić do opracowania obfite ilości śluzu, co może powodować zatory w klatce piersiowej i nóg, które trwa od kilku tygodni.

Zapalenie zatok

Zapalenia zatok zapalenie zatok i może mieć charakter ostry lub przewlekły; śluz, który rozwija się z zatok może powodować pierś i przekrwienie błony śluzowej nosa.

Zad

Zad jest przyczyną zatorów w klatce piersiowej, które mogą mieć wpływ na swoje dzieci i mogą powodować inne objawy, w tym szczekający kaszel i trudności z oddychaniem ekstremalnych.

Zapalenie oskrzeli

Zapalenia oskrzeli jest zapalenie oskrzeli i firmy powoduje ci produkują duże ilości śluzu, który powoduje przekrwienie klatki piersiowej, ciśnienie zatok ból gardła i trudności w oddychaniu.

Zapalenie płuc

Zapalenie płuc może być wywołane przez zakażenia bakteryjne lub wirusowe i wywołuje objawy tym piersi i zatkanie nosa, katar, trudności w oddychaniu i skrajne zmęczenie.

Gruźlica

Jeśli masz aktywne zakażenie Mycobacterium tuberculosis, mogą wystąpić poważne zatory w klatce piersiowej, kaszel i trudności w oddychaniu.

PCP

Pneumocystis carinii (PCP) jest zakażenie grzybicze, które zwykle występuje u osób chorych na AIDS, i może powodować poważne zatory w klatce piersiowej i niewydolności serca.