adcov.com

Co powoduje Wczesne Okresy?

Co powoduje Wczesne Okresy?


Istnieje wiele różnych powodów, dla których okres, kobiety mogą zacząć wcześnie lub nawet późno. W większości przypadków przyczyny nie są poważne, a kobieta ma się czym martwić.

Stres

Najczęstszym powodem, że kobieta zaczyna jej okres wcześnie z powodu znacznego stresu, że ona może być uczucie. Stres może wpływać na poziom hormonów kobiecych (estrogenów), które następnie wpływają na czas jej okresu.

Kofeina

Picie płynów takich jak kawa, herbata i napoje gazowane mogą powodować kobiety okres, aby rozpocząć wcześnie. Kofeina może powodować drażliwość, nerwowość i bezsenność u kobiet. To może również zakłócić harmonogram cyklu kobiety.

Regulacja urodzeń

Reakcja organizm ma z rozpoczęciem lub zmianą rodzaju kontroli urodzeń używasz może również wpływać na okres. To jest podobne do innych rodzajów leków najpierw zacząć używać. Antykoncepcyjnej może powodować nieprawidłowości w terminie do pierwszych kilku miesiącach użytkowania. Ma tendencję do rozjaśnić okres.

Hypopitutitarism

Hypopitutitarism jest najpoważniejszą przyczyną wczesnych okresach. Jeśli masz Hypopitutitarism może spowodować, przysadkę mózgową do spowolnienia. Oznacza to, że nie powstaje wystarczająco pewnych hormonów. Może to spowodować poważne skutki na cyklu bo to gruczoł produkuje sześć głównych hormonów ciała. Twój cykl może być znacznie ograniczona. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli chodzi o to.

Historia

Okres każda kobieta jest inna. Dziewczynka urodziła się z wielu jaj i gdy dojrzewa jaja dojrzewają w każdym okresie menstruacji. W tym czasie hormony w organizmie będzie krążyć. Jaja będzie dojrzewać i spadają z jajnika do jajowodu i dysku wyłożonej macicy. Jeśli komórka jajowa nie jest zapłodniona to rozdzielić i macicy rzucą to w kolejce. Ponieważ istnieje tak wiele różnych czynników, które go do cyklu miesiączkowego, że to normalne, że cykl się różnić.