adcov.com

Co powoduje Tear zablokowanych Duct u dorosłego?

Co zrobić, jeśli nie miał łzy rzucić na weselu? Co jeśli po prostu czułem się wypłakać, ale nie można płakać? Odpowiedź na te pytania może być tylko zablokowany przewód łza. Dzieci są najczęściej dotknięte tym schorzeniem i na szczęście często usuwa się w terminie ich wymagalności. Jednak dorośli, którzy zablokowali łzowych należy określić przyczynę i zgłaszają się na leczenie szybko.

Dlaczego płaczą

Wołamy do wielu różnych powodów. Wołamy, kiedy boli, gdy są smutne, gdy jesteśmy szczęśliwi, a czasem po prostu płakać bez powodu. Niezależnie od powodu, łzy mają funkcję. Łzy smarować gałkę oczną i powiekę. Zapobiegają odwodnieniu w oczach. Łzy płaszcz i ukoić oczy.

Łzy stres

Produkuje łzy, płacz i łzy i dobry stres krzyk zwalniającej. Łzy rzeczywiście usunąć substancje chemiczne, które gromadzą się w organizmie w okresach stresu. Zablokowane kanał łzy łza spowoduje utworzenie kopii zapasowej i gromadzić. Łzy są zwykle odprowadzana do nosa, gdy zablokowane, przepełnienie na policzkach.

Objawy

Najczęstszym i zwykle objawem zablokowanego kanału łzowego jest zwiększone łzawienie. Łzy drenażu i przepływu na twarzy iw dół policzków. Zablokowany przewód rozdarcie można znaleźć w standardowych badaniu oka. Czasami specjalnego rentgenowskie będą wykonywane w celu zbadania kanału.

Przyczyny

U dorosłych zablokowany przewód zrywana, może być spowodowana zakażeniem, urazem lub wokół oczu lub guza. Infekcje nosa i spojówek, znany również jako różowy oka, może spowodować uszkodzenie przewodu łza. Urazy oka mogą powodować zatkanie. Ponieważ guz jest możliwa przyczyna, leczenie jest zawsze zalecane.

Powikłania i leczenie

Zablokowany przewód rozerwania może zwiększać ryzyko infekcji oczu. U dorosłych łza może wznowić przewód traktując przyczynę (zakażenie, uszkodzenie, guza). Często masować worek wokół oka może pracować. Jest wymagana operacja kiedyś.

Fakt

Osoba, która płacze "krokodyle łzy" płacze łzy z nieszczerości lub które są przeznaczone do gromadzenia sympatię. Krokodyle do łez, a kiedy byli z wody przez dłuższy czas. Ich oczy zaczynają wysychać i łzy od swoich przewodów.