adcov.com

Co powoduje objawy grypopodobne?

Co powoduje objawy grypopodobne?


Wiele chorób naśladować grypę od prezentują podobne objawy. Grypa jest spowodowane przez jeden z trzech wirusów, i najprawdopodobniej zarażają osoby w czasie jesieni i wczesną zimą. Jeśli występują objawy grypopodobne w tym czasie lub gdy powszechne występuje epidemia grypy, jest duża szansa, że ​​masz grypę. Jeśli nie, jest długa lista chorób można doświadczać, takich jak zapalenie wyrostka robaczkowego i zatrucia pokarmowe. Sezonowe alergie pokarmowe mogą również powodować objawy grypopodobne.

Zapalenie ślepej kiszki

Zapalenie wyrostka robaczkowego, który jest zakażenie dodatku, posiada objawy grypopodobne, takie jak ból brzucha, mdłości i czasami gorączka i wymioty. Objaw, który ustawia objawy wyrostka robaczkowego oprócz grypy jest silny ból w dolnej części brzucha jazdy, czyli tam, gdzie znajduje się wyrostek robaczkowy. Zapalenie wyrostka robaczkowego może prowadzić do sytuacji zagrożenia, jeżeli wybuchów załącznikiem, więc ważne jest, aby zgłosić się do lekarza, jeśli czujesz, że masz tę chorobę.

Zatrucie pokarmowe

Jeśli zjadł coś, co było niedogotowane lub zakażenie bakteriami, może być to zatrucie pokarmowe. Objawy zatrucia pokarmowego może wahać się od łagodnego do ciężkiego, i może zawierać wiele grypopodobne bóle. Zatrucie pokarmowe może powodować wysoką gorączkę, bóle brzucha, nudności, wymioty i biegunkę. Istotne jest, aby pić dużo płynów, aby uniknąć odwodnienia.

Alergie sezonowe

Jeśli jesteś uczulony na pyłki lub innego rodzaju podrażnienia i doświadczenie sezonowych alergii, może napotkać na objawy grypopodobne na co dzień. Sezonowe alergie mogą stanowić kichanie, katar, suchy lub produktywny kaszel, a nawet ból gardła.

Alergie pokarmowe

Jeśli spożywać jedzenia, że ​​jesteś uczulony na twoje ciało może reagować z wielu objawów grypopodobnych. Alergie pokarmowe mogą powodować bóle brzucha i bóle, bóle głowy, a nawet wymioty i biegunkę. W ciężkich przypadkach, alergie pokarmowe mogą powodować gardła lub języka do pęcznienia, co jest sytuacja nadzwyczajna.

Syndrom chronicznego zmęczenia

Zespół chronicznego zmęczenia, które jest powszechne dolegliwości, może powodować skrajne zmęczenie i bóle ciała, podobne do tego, co człowiek przeżywa, gdy walczy z grypą.

Miesiączka

Kiedy kobieta menstruates, może ona wystąpić kilka objawy grypopodobne, takie jak zmęczenie i skurcze żołądka. Niektóre kobiety również uzyskać silne bóle głowy i nudności oraz.

Przeziębienie

Wiele osób myli zwykłe przeziębienie z grypą, jak istnieją podobne objawy. Obie choroby mogą powodować zatkany, katar, ból gardła i skrajne zmęczenie.