adcov.com

Co Naukowe Nieruchomości znajdują się w cukier?

Co Naukowe Nieruchomości znajdują się w cukier?


Cukier, słodki, biały składnik skrystalizowany wykorzystywane do przeciwdziałania gorycz i cierpkość w smaku, żywności, napojów i deserów, jest złożone z wielu cech składnik naukowych. Chociaż są one często traktowane jako masowej produkcji chemicznej, cukier jest składnikiem naturalnie występujący w wielu roślinach, takich jak buraki cukrowe i trzcina cukrowa.

Węgla

Węgiel jest podstawowym i naturalnie występujące nieruchomość naukowe znaleźć w cukier. Średnio każda cząsteczka cukru zawiera 12 atomów węgla. Te disacharydy 12 atomów składają się z jednakowych jednostek glukozy i fruktozy, czasami określane jako monosacharydy oraz są połączone razem przez wiązania glikozydowe. Elementy te znajdują się we wszystkich naturalnie występujących związków cukrowych, takich jak te obecne w owocach, warzywach i organicznych nieoczyszczonej miodu.

Wodór

Wodór jest inna właściwość naukowe, które występuje naturalnie w cukrze, Dla każdej cząsteczki cukru, 22 atomy wodoru są obecne. Podczas spalania lub po wodoru podwyższono do wysokich temperatur, wytwarza wodę. To jest to, co pozwala dać jej krystaliczny wygląd cukru po prezentowane w takich postaciach jak cukier stołowy. Wodoru w sobie jest bezwonny, bezbarwny i bez zapachu, ale w połączeniu z innymi składnikami występującymi naturalnie cukru się słodki smak.

Tlenu

Tlenu, blok budynek niezbędna do życia, jest kolejnym wspólnym dobrem naukowych znaleźć w naturalnym cukrem. W każdej cząsteczki cukru, 11 atomy tlenu są obecne. Wiele tak wodór, tlen w czystej postaci jest bezwonny, bezbarwny i bez zapachu, ale w połączeniu z innymi organicznymi i naukowe związków zawartych w cukry naturalne, takie jak sok owocowy, miód i niektórych warzywach, tlen się słodki smak.

Węglowodany

Cukry naturalne, które znajdują się w produktach ekologicznych, takich jak pomarańcze, banany, marchew, ziemniaki i trzciny cukrowej są bogate w węglowodany. Węglowodany są, co przyczyni się do zapewnienia organizmowi energii i są niezbędne do utrzymania życia. Chociaż naturalne nieruchomość naukowe cukru, węglowodanów, kiedy zbyt wiele wchłania, może być niebezpieczne; Ciało jest w stanie rozdzielić je, a pozostałe węglowodany są przechowywane w ciele, ponieważ nadmiar tłuszczu, co zwiększa ryzyko zachorowania na cukrzycę.