adcov.com

Co Nasiona Chia służy?

Składniki odżywcze są nasiona chia uprawiana z roślin Salvia hispanica. Te nasiona są bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, takie jak tłuszcze omega-3. Nasiona Chia są również bogatym źródłem błonnika i białka, co czyni je doskonałym dodatkiem do każdej diety.

Zapewnienie energii

Nasiona Chia zapewnienia energii dla organizmu. Nasiona są bogate w witaminy z grupy B, niezbędne dla zdrowia układu nerwowego. Białka i witaminy z grupy B ułatwiają energią przez podawanie komórek. Jedz nasiona chia przed wyjazdem na wycieczkę lub dodać je do śniadania.

Utrudniać Cravings

Użyj nasiona chia utrudniać głodu. Są one bogate i nieporęczne, co pomaga poczuć pełny po ich jedzeniu.

Poprawia trawienie

Użyj nasiona chia do poprawy trawienia. Nasiona są bardzo bogate w błonnik, który pomaga utrzymać pokarmowego w ruchu systemu. Niektórzy ludzie lubią rozkoszować ich nasiona przed jedzeniem. Moczyć nasiona chia w przefiltrowanej wodzie przez noc i codziennie zmieniać wodę jak jeść nasiona.

Żywienie

Spełniać wymogi żywieniowe z nasion Chia. Mają one wysoką zawartość wapnia, włókien, kwasów tłuszczowych i inne składniki odżywcze, takie jak witaminy A i D. Dodaj nasiona chia do koktajl owocowy lub posypać je w górnej sałatki. Nasiona Chia również bogaty orzechowy smak, dzięki czemu można również dodać je do kurczaka lub innych potraw pieczonych.