adcov.com

Co Narodziny pigułki Do Kobiety Weź Podczas IVF?

IVS oznacza zapłodnienie in vitro. Jest to proces, który ma na celu pomóc kobiecie zajść w ciążę przez nawożenie spermy na zewnątrz ciała, a następnie wszczepienie go do macicy kobiety.

Niektórzy lekarze umieścić wszystkich swoich pacjentów na pigułki antykoncepcyjne na początku leczenia. IVS jest głównym leczenia płodności, gdy inne metody wspomaganego rozrodu nie udało.

O Menstruacja

Miesiączka działa na średnią z 28 dniowym cyklu, to zależy od kobiety do kobiety. Na początku każdego cyklu poziom estrogenu zaczyna rosnąć. Estrogen jest żeński hormon, który wpływa wiele aspektów funkcjonowania organizmu. W tym momencie cyklu miesiączkowego, pomaga zagęścić wyściółki macicy, aby przygotować się zapłodnionej komórki jajowej.

Poziom estrogenów szczyt około 14 dni po rozpoczęciu cyklu. W tym czasie jeden jajnik uwalnia jednego jajka. Nazywany jest owulacja, po czym poziomy progesteronu zaczyna rosnąć. Progesteron jest hormonem, który po drugie działa w sposób podobny do estrogenu pogrubienie błony śluzowej macicy.

Egg uwalniane podczas owulacji przemieszcza się w kierunku rury do jajowodu macicę. Jeśli stanie się zapłodnione i skutecznie rozsiewa się w macicy, koncepcja jest wtedy uważane za dokonane.

Jeśli koncepcja nie występuje, poziom zarówno estrogenów i progesteronu spadku. Skłania zagęszczonej macicy podszewki rzucić, począwszy miesiączki.

Co to jest Kontrola urodzenia?

Pigułki antykoncepcyjne zawierają hormony estrogenów i progesteronu w postaci syntetycznej. Pigułka jest przyjmowany doustnie, aby zapobiec owulacji, a tym samym ciąży. Sposób, że ciąża jest zabezpieczony jest poprzez utrzymywanie bardziej spójnego poziomu hormonów. Bez ostrza poziomu estrogenów, jajnika nie otrzymuje sygnał do uwolnienia komórki jajowej.

Ponadto, tabletki antykoncepcyjne powodują ciała zagęścić śluz szyjki macicy, co zapobiega spermy z dotarciem do jaj. Co najmniej, to zapewnia, że ​​mniej plemników dotrzeć do komórki jajowej, powinna zostać zwolniona. To również sprawia, błony śluzowej macicy nieczułe do implantacji zapłodnionego jaja.

Rodzaje Połączenie urodzenia pigułek

Połączenie pigułki typu, który jest na ogół związane z określeniem "pigułka". Te tabletki są nazywane pigułki kombinacji, ponieważ korzystają z kombinacji estrogenów i progesteronu. Progestyny ​​jest syntetyczną formą progesteronu.

Większość tabletek kombinacji używać tej samej formy estrogenu nazywa etynyloestradiolu. Rodzaje progestyn zależy od producenta.

Te tabletki są zwykle dostępne w opakowaniach 21-dniowych lub 28-dniowych opakowaniach. W 21-dniowe pakiety zawierają wszystkie aktywne pigułki, przez siedem dni nie ma pigułki wziąć. Z pakietem 28 dni znajduje się 21 aktywnych tabletek i pigułek placebo 7 nieaktywne.

Trzy rodzaje pigułek kombinowanych są jednofazowe, dwufazowe i trójfazowy. Jednofazowe typy mają taką samą ilość hormonów na pigułki. Dwufazowe tabletki zawierają różne ilości estrogenów i progesteronu. Z trójfazowy tabletek dawka zmienia się co siedem dni i zawiera trzy różne poziomy hormonów na pigułki. Z każdego rodzaju kombinacji pigułki, tabletki tylko mieć aktywne hormony niezależnie czy pochodzą one w 21 dni lub 28 dni opakowaniach.

Dlaczego Take Control urodzenia z IVF?

Według American Fertility Association, ponad 15 procent par w Ameryce mają trudności z poczęciem dziecka. Istnieje szereg innych zabiegów, które są zwykle próbowali wcześniej w Vetro zapłodnienia jest rozstrzygnięta.

Zwykle lekarz rozpocznie IVF od czasu, że kobieta zaczyna jej okres. Poziom hormonów są dokładnie monitorowane i niskie dawki pigułek antykoncepcyjnych są często używane do 10 do 14 dni po terminie. Pozwala to, że stosuje się regulowane bez wpływu na odpowiedź na stymulację jajników.

Koszt IVF

Jak większość procedur medycznych, koszty mogą się różnić od pacjenta i lekarza do lekarza. Koszty obejmują koszty przesiewowe laboratorium o około 300 dolarów, USG i inne prace w laboratorium może być 3.000 dolarów. Odzysku lub zbiór jaj 1.500 dolarów, laboratorium nawożenie kosztować 2000 dolarów. Przenoszenia zarodków 1000 dolarów i narkotyki owulacji 2000 dolarów. Dokonywanie 9800 dolarów Ball Park postać, ile ta procedura może kosztować.

Wskaźnik sukcesu jest średnio o 35 procent. Oznacza to, że może to potrwać kilka rund leczenia, zanim koncepcja jest skuteczna i ciąża jest przenoszona do terminu. Często nie są finansowanie dostępne opcje, jak również pomoc z ubezpieczenia medycznego. Pacjent powinien skontaktować się z lekarzem i jej ubezpieczyciela przed podjęciem jakiejkolwiek procedury medycznej.