adcov.com

Co należy wziąć ze NO-Xplode

NO-Xplode jest Bio-Engineered Supplements & Nutrition (BSN) suplement najlepiej sprzedający. Stosowany przed treningiem, kombinacja kreatyny i boosterów tlenku azotu, aby to solidny trening wstępnej pomocy. Niektórzy entuzjaści fitness i kulturyści lubią "stos" produkt z innymi suplementami. Podczas gdy wiele suplementów pomoże zwiększyć efektywność produktu, ostatecznie, co zabrać ze NO-Xplode będzie zależeć od celów szkoleniowych.

Odchudzanie

Przed treningiem suplementy zawierające kreatynę i tlenku azotu pomoże zwiększyć metabolizm energetyczny podczas długich treningów i pozwalają trenować przez dłuższy czas w wysokich intensywności.

Osoby zainteresowane pomocą NO-Xplode, aby pomóc im stracić zbędne kilogramy, znajdzie je jako dodatek do stosu z tłuszczu palnika (zwane również produkty termogeniczne), które pomogą zmaksymalizować ilość spalonych kalorii na siłowni poprzez dalsze zwiększenie metabolizmu.

Efedryna w połączeniu z kofeiną i aspiryną zapewnia prawdopodobnie najlepsze połączenie spalania tłuszczu dostępne. W formie dodatku, można znaleźć tych, jak Ma Huang (zawiera efedrynę, a znajduje się w wielu herbat), guarana (ziołowy kofeina) i kory wierzby białej (aspiryna). Dodawanie Guggulsterones zrobić trzy z nich w jeszcze silniejsze stos spalania tłuszczu, jak te chemikalia zwiększenia produkcji tarczycy i zapewnienia środków chemicznych niezbędnych dla organizmu do produkcji adrenaliny i noradrenaliny, które są zarówno --- udział w regulacji metabolizmu organizmu. NO-Xplode, jak już jest trochę kofeiny (etykieta nie podaje dokładnej kwoty), należy uważać, aby nie dostać zbyt dużo więcej w innym dodatku. Jak zawsze, jeśli zaczniesz chwiejność lub Twoje serce wyścigi, zatrzymać wykonywanie.

Dodatkowo, pikolinian chromu Wykazano pomóc w tłuszcz przez regulowanie poziomu glukozy we krwi. Johimbina pomaga ciała rozkładania tłuszczu z istniejących sklepów w tkance tłuszczowej i L-karnityna jest niezbędna do metabolizmu tłuszczów.

Dodawanie Siła mięśni i zwiększenie

Przed przystąpieniem do pracy z: Aby zmaksymalizować zyski w siłowni, wziąć suplement zawierający zarówno białka i łatwo przyswajalnych węglowodanów, z których najlepszy jest maltodekstryna lub glukozy. Dodając je z NO-Xplode pomoże dostarczyć jeszcze więcej energii, pomagając resyntezy glikogenu i zapobiegnie katabolizmowi mięśni (rozbicia) poprzez zwiększenie syntezy białkowej. Twinlab w Carbo paliwa Ultra paliwa, gatorade i Poweraid wszystkie zawierają jeden lub obydwa z tych węglowodanów.

Po treningu: Bez względu na to, jak ciężko NO-Xplode pozwala trenować, nie będzie zysków, chyba że odzyskanie prawidłowo. Oznacza to nie tylko wystarczająco dużo odpoczynku dla grup mięśni między dni treningowe i śpi prawidłowo, ale także daje ciała prawo żywności i składników odżywczych niezbędnych do odzyskania.

Po treningu, jeśli nie spożywają wystarczającej ilości białka w ciągu pierwszych 40 minut do 1 godziny po treningu, organizm zacznie niszczy własną tkankę mięśniową w celu naprawy mięśni po prostu przeszkolonych. Większość trenerów i dietetycy zalecają uzyskanie co najmniej 30 gramów białka serwatki i gałęzi łańcucha aminokwasów (BCAA) tuż po zakończeniu ćwiczeń, ponieważ zapewnia wysoką jakość, szybkie działanie odżywcze odbudować mięśnie.

Aby ułatwić maksymalne korzyści z NO-Xplode, BSN zaleca powiązanie go z SYNTHA-6, który jest ich składka uzupełnienie białka po treningu.

Dodatkowo, biorąc SZYBKI węglowodanów ze swoim białka po treningu podniesie poziom cukru we krwi, zapewniając skok insuliny, która będzie transferu białek, węglowodanów i składników odżywczych do tkanek mięśniowych.