adcov.com

Co należy umieścić na dziecka opryszczki

Co należy umieścić na dziecka opryszczki

Mimo, że nie jest prawdopodobne, dla dziecka uzyskać zimno ból, to się zdarza. Wiedząc, jak prawidłowo leczyć opryszczkę skraca czas, co ty i Twoje dziecko ma sobie z tym poradzić.

Co to jest opryszczka?

Przeziębienie, ból, czasami określane jako gorączka blister, jest mały, wypełnione płynem blister, który tworzy na lub wokół warg. Mogą wykazywać pojedynczo lub w grupach. Wiele osób zakłada zimnej wrzody są związane z przeziębieniem, ale one nie są. Zimnej wrzody są wynikiem herpes simplex virus typu 1 (różni się od opryszczki narządów płciowych, która jest typu 2). Dziecko można dostać wirusa z płynów ciała innej osoby, która jest zainfekowany, lub podczas narodzin, jeśli matka ma wpływ.

Jak długo będzie trwało na opryszczkę?

Opryszczki należy odejść od 7 do 10 dni, ale skoro osoby umów wirusa, będzie miał ją na całe życie. To może pozostać uśpione i nigdy nie wykazują objawy ponownie, lub może to pojawiają się od czasu do czasu podczas jego życia, co powoduje opryszczkę. Typowe przyczyny cyklicznego zimnej wrzody są nadmiernej ekspozycji na słońce, gorączka lub stresu. Aby zapobiec zimno ból, zachować ktoś z widocznym opryszczki od całuje dziecko lub udostępnianie szklanki i sztućce. Również ograniczenie ekspozycji na słońce dziecka jeśli ona została zainfekowana wcześniej.

Jak leczyć opryszczkę dziecka

Nie jest prawdopodobne w przypadku noworodków się opryszczki ze względu na przeciwciała, które są budowane. Tak jeśli Twoje dziecko jest poniżej 6 miesięcy, jest ważne, aby wywołać pediatra od razu do uniknięcia dalszych problemów, takich jak uszkodzenia mózgu lub innych narządów. Jest również ważne, aby dziecko z opryszczka od dotykając jego oczy za dużo aby uniknąć poważnego stanu zwanego opryszczka oka. Przeziębienie, ból odejdzie w swoim czasie. Ale istnieje kilka sposobów, aby złagodzić ból. Dobry środek do domu jest zastosowanie lodu. Czy tak tylko na krótki czas okresy uniknąć odmrożenia. Można również oferują zimne napoje lub żywności, choć większość młodych dzieci nie będzie chciał je. Dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia również można administrować przeciwbólowy np dziecko paracetamol lub ibuprofen dziecka. Ostrożnie postępować zgodnie z instrukcjami dawki na opakowaniu i nigdy nie podawać aspiryny dziecka ze względu na ryzyko wystąpienia zespołu Reye'a.