adcov.com

Co jest w Tylenol PM?

Tylenol PM przeciwbólowy ból, który działa również jako pomocy snu. To może pomóc zasnąć, gdy ból lub ból głowy sprawia, że ​​trudno spać. Tylenol PM nie jest pigułka spanie. Służy do tymczasowego bólu, który towarzyszy bezsenność.

Składniki

Głównym składnikiem jest paracetamol PM Tylenol, przeciwbólowe. Paracetamol uśmierza ból, pomaga bóle głowy i obniża gorączkę. Drugi składnik w Tylenol PM jest Difenhydramina HCl, leki przeciwhistaminowe. Choć jego głównym celem jest w leczeniu objawów alergii, jej skutkiem ubocznym jest senność.

Format

Istnieje wiele różnych opcji, w jaki sposób wziąć Tylenol PM. Jest on dostępny w kapletki geltabs (regularne i szybkie uwalnianie) i cieczy waniliowym. Wszystkie formaty Tylenol PM są takie same siła. Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 25 mg Difenhydramina HCL. Paracetamol jest równa w Extra Strength Tylenol i difenhydraminę HCL jest taka sama kwota będzie można znaleźć w tabletce dorosłych wytrzymałości Benadryl.

Marka

Tylenol PM to marka, należąca do McNeil-PPC. Składniki Tylenol PM, paracetamol i difenhydramina HCL, sprzedawane są ogólnie pod wieloma markami. Można je zakupić wraz z podobnymi produktami "PM" lub oddzielnie jako uśmierzania bólu i alergii reduktora.

Rozważania

Tylenol PM nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania. To jest dla okazjonalnych problemów ze snem, które występują z bólu. Jeśli ból lub bezsenność trwa dłużej niż dwa tygodnie użytkowania, skonsultować się z lekarzem dla alternatywnego leczenia. Ponieważ difenhydraminę HCL jest przeciwhistaminowy i nie pigułka spanie, nie mogą wywoływać uczucie senności dla każdego.

Ostrzeżenie

Zarówno paracetamol i difenhydramina HCL mają skutki uboczne, które mogą pogarszać się z długotrwałym użytkowaniu. Nadmierne stosowanie paracetamolu jest związane z uszkodzeniem wątroby, więc jeśli jest regularnie brane służby zdrowia powinni być poinformowani o jej stosowanie, by sprawdzić funkcje wątroby. Difenhydramina HCL należy stosować ostrożnie u osób z problemami z oddychaniem, takie jak przewlekłe zapalenie oskrzeli i rozedma płuc. Nie jest również zalecane dla osób z jaskrą lub osób, które mają trudności z oddawaniem moczu z rozszerzonej prostaty.