adcov.com

Co jest uważane Szybkie Odchudzanie?

Co jest uważane Szybkie Odchudzanie?

Czy chcesz możesz stracić cały swój dodatkowy ciężar na noc? Lub przynajmniej bardzo szybko? Prawdopodobnie nie może, a może być lepiej. Może to sprawi, że poczujesz się lepiej wiedząc, że wolniejsza utrata wagi jest bardziej korzystne dla zdrowia, utrzymuje swój metabolizm perking wzdłuż i pomaga utrzymać wagę off. Jeśli utrata masy ciała jest zbyt szybki, może wywołać pewne reakcje metaboliczne nie spodoba.

Co decyduje o szybkości odchudzania?

Chodzi o to, jak szybko organizm spala kalorie. Wyższe tempo przemiany materii, tym szybciej organizm spala tłuszcz. Kiedy jesteś w reżimie odchudzania, coś można zrobić, aby przyspieszyć metabolizm przyspieszy odchudzania. Wszystko, co zrobić, aby spowolnić metabolizm spowolni odchudzania. Ćwiczenie buduje mięśnie i zwiększa metabolizm mięśni, co przyspiesza utratę wagi. Brak napięcia mięśniowego oznacza niższy metabolizm i wolniejszą utratę masy ciała. Poziom hormonów, twoje DNA i genetyczna, a nawet, jak bardzo jesteś pod stres może mieć wpływ na zdolność organizmu do spalania kalorii. Na pewno ilość kalorii spożywać, szczególnie ilość białka, wpłynie na szybkość utraty wagi. Niektóre z nich można łatwo kontrolować, takie jak zwiększenie masy mięśniowej poprzez ćwiczenia, monitorowania kalorii i białka oraz zmniejszenie poziomu stresu.

Jak szybko powinienem schudnąć?

Jeden do dwóch funtów tygodniowo jest zdrowe, komfortowe tempo utraty wagi. Może się okazać, utrata masy ciała nie jest zgodny, ale średnio w około tej stawki. Próbuje stracić szybciej drastycznie zmniejszając spożycie kalorii obniża tempo przemiany materii. Następnie trzeba mniej kalorii tylko utrzymać wagę. W rezultacie, po dużym początkowej utraty wagi, z których wiele może być utrata wody, utrata masy ciała będzie grind do najbliższej zatrzymania. Teraz już wiesz, dlaczego może straciłeś na wadze w przeszłości aż do pewnego momentu, a potem był w stanie stracić więcej. Szybka utrata masy ciała w końcu powoduje utratę wagi, aby spowolnić lub zatrzymać. Wynik niefortunne jest to, że waga wróci.

Czy Szybkie Odchudzanie stanowić zagrożenie dla zdrowia?

W górę iw dół w wadze może spowodować problemy pęcherzyka żółciowego. Może wystąpić kamienie żółciowe, jak również o mieć pęcherza żółciowego usuwany. Szybka utrata masy ciała stawia ludzi na większe ryzyko wystąpienia kamieni żółciowych, niż tych, którzy schudnąć wolniej. Ludzie, którzy nawet nie wiedzą, że mają kamienie "cichy" lub bezbolesne żółciowych może rozwinąć się bolesne objawy spowodowane utratą masy ciała szybciej niż trzy funty tygodniowo.

Szybka utrata masy ciała powoduje luźnej skóry

Ze zdrowym tempie odchudzania i ćwiczeń, skóra napina jak można stracić. Jednakże, z szybką utratą masy ciała, skóra może nie mieć wystarczająco dużo elastyczności, a kończy się ugięcia. Tacy, którzy stracili dużo wagi szybko wymagały operacji plastycznej, aby usunąć nadmiar skóry.

Dlaczego waga wraca Po szybkiej utraty wagi

Możesz być utraty mięśni jak i tkanki tłuszczowej, jeśli straci zbyt szybko. Chyba, że ​​są konsekwentnie robić trening siłowy do budowania mięśni, utrata wagi twój dramatyczne mogą obejmować utratę masy mięśniowej. Kiedy kalorie są zbyt niskie, poziom białka może być tak dobrze, a budowa i utrzymanie mięśni wymaga wysoki poziom białka. Obniżenie białka i utraty masy mięśniowej, obniża metabolizm. Gdy to zrobisz zgaśnie diety i mają mniejszą masę mięśniową, będzie słabszy i wolniejszy. Waga wróci z nawiązką, i cały szybka utrata masy ciała będzie były daremne. Nie tylko, że to będzie jeszcze trudniej schudnąć następnym razem, chyba, że ​​będziesz czekać, aż twój metabolizm wraca do normy.

Dlaczego Drastyczne diety Przyczyna Zaburzenia odżywiania

Głodu i FAD diety, które powodują szybką utratę masy ciała może również przynieść niebezpiecznych cykli ubóstwa i binging, co może prowadzić do zaburzeń odżywiania. Po skrajnej nędzy, Dieter jest kuszony do objadania, co powoduje poczucie winy i potrzebę wymycia lub bulimia. W anoreksji, głód sprawia, że ​​Dieter czuje cnotliwy, bezpieczne i pod kontrolą, a jedzenie jest bardzo groźne. Ilekroć diecie rozwijać miłości i nienawiści relacje z jedzeniem, to wydaje się, że wszystkie siły, a jednostka jest bezradna, aby coś z tym zrobić. Zdrowa dieta schemat, w przeciwieństwie do tego, powoduje, że Dieter zachować kontrolę.

Szybka kontra Zdrowe Odchudzanie

Istnieje wiele metod odchudzania i zdrowego odżywiania, w tym plany Atkins, strefa lub oryginalnej diety cukrzycowej. Weight Watchers może pomóc znaleźć plan odżywiania można żyć, jak można SparkPeople Internecie. Wszystko to będzie można stracić około dwóch funtów tygodniowo i utrzymania utraty wagi w dłuższym terminie. Jest niezwykle ważne, aby utrzymać metabolizm na chodzie, a siła mięśni poprawy poprzez konsekwentne ćwiczenia i picie dużej ilości wody, w połączeniu z posiłkami.