adcov.com

Co jest przewlekłe zaparcia idiopatyczne?

Jeżeli dana osoba ma problemy z ich ruchy jelit i / lub objawami zaparcia dla więcej niż sześć miesięcy, może on być z rozpoznaniem przewlekłego zaparcia. Jeśli lekarz nie może zdiagnozować przyczynę tego stanu medycznego, a pacjent nie reaguje na standardowe leczenie, zazwyczaj nie będą klasyfikowane jako mające przewlekłe zaparcia idiopatyczne.

Znaczenie

Przewlekłe samoistne zaparcia powoduje dyskomfort w jamie brzusznej i wzdęcia i może prowadzić do innych problemów zdrowotnych, które trudno jest ustalić, ponieważ nie jest znana przyczyna.

Rodzaje

Dwa rodzaje przewlekła idiopatyczna zaparcia i tranzyt okrężnicy bezwładności opóźniony zarówno wynikające z obniżenia aktywności mięśni, albo w całej okrężnicy lub tylko dolnej części.

Rozważania

W celu uniknięcia problemów zdrowotnych, takich jak przewlekłe zaparcie, zaleca się spożycie błonnika na osobę wynosi 20 do 35 gramów dziennie; Jednakże przeciętny człowiek zużywa tylko pięć do 20.

Nieporozumień

Przewlekłe samoistne zaparcia powszechnie uważa się, że zaburzenia zdrowia, ale powinna być bardzo określone jako objaw, co wskazuje na chorobę ciała może być chroniącej.

Zapobieganie / Rozwiązanie

Prosty sposób, aby zapobiec przewlekłe zaparcia jest utrzymywanie diety o wysokiej zawartości błonnika, warzywa, owoce i produkty pełnoziarniste. Leki, takie jak Zelnorm i Cyzapryd pomoże pacjentowi już zdiagnozowano zaparcia idiopatyczne drodze regulacji wypróżnienia.