adcov.com

Co jest lepsze dla krzywe zęby: licówek lub Caps?

Co jest lepsze dla krzywe zęby: licówek lub Caps?


Licówki stomatologiczne w kolorze zębów są pociski, które pokrywają naturalny ząb podczas czapka zastępuje ząb kolorze zębów korony. Korony są stosowane do usuwania próchnicy i licówki pracować dla pacjentów z zdrowych zębów, które po prostu chcą je wyprostował.

Korzyści fornirów

Okleiny w kolorze zębów są wyposażoną muszle porcelanowe, które wykraczają ponad oryginalnych zębów pacjenta. Dentystów kosmetycznych używać oklein wyprostować krzywe zęby bez nawiasów.

Korzyści z Caps

Czapka zastępuje całość zębów i działa u pacjentów z jam, złamanych lub strugane zębów. Od uszkodzonych zębów zastępuje się koronę krzywe zęby mogą być prostowane za pomocą nasadki.

Funkcje

Obie wyglądają jak naturalne zęby, ale hamuje gryzienie w twardych pokarmów. Czapki mają marże, które mają być monitorowane przez próchnicy natomiast licówki nie.

Długowieczność

Licówki, korony i czapki może trwać tak długo, jak 10 do 15 lat, biorąc pod uwagę dobre praktyki higieny pacjenta i właściwa pielęgnacja.

Ubezpieczenie

Jeśli jest próchnica, firmy ubezpieczeniowe najprawdopodobniej pod korony pokrywa najważniejsze kategorie. Licówki są fakultatywne, a zatem nie są objęte ubezpieczeniem.