adcov.com

Co jest dobre dla argininy?

Argininę, także znany jako L-argininy jest białkiem, które może się ludzi od spożywania mięsa i spożywania produktów mlecznych. Można również udać się do apteki lub zdrowia, żywności, aby znaleźć L-argininy w formie tabletek. Lek jest nadal w fazie testów, ale National Institutes of Health (NIH) ustalili, że L-arginina może mieć pewne korzyści dla ludzkiego organizmu, jeśli regularnie spożywana.

Zapobieganie

L-arginina jest myśl, aby uniknąć przeziębienia, i, notatki NIH, lek może pomóc niemowlętom problemów trawiennych. Jest to również dobre dla chorych na serce w zapobieganiu utracie nitrogliceryny, który ma kluczowe znaczenie dla dalszego zdrowia pacjenta serca. Jednak NIH nie znaleźliśmy dowodów, że lek pomógł zapobiec demencji u pacjentów w podeszłym wieku.

Poprawa

L-arginina jest aminokwasem. Aminokwasy są niezbędne do budowy białek wspomaganie metabolizmu. Jako środki chemiczne białka napraw, L-arginina może pomóc uszkodzenia tkanek w organizmie. NIH znaleźli dowody, że L-arginina może poprawić czas regeneracji po zabiegu, natomiast ograniczeniu przypadków zakażeń. Białko może również pomóc w poprawie funkcji nerek po przeszczepie. To może poprawić tolerancję kilku zastoinowej niewydolności serca pacjenta do ćwiczeń.

Wzmocnienie narkotyków

W połączeniu z innymi lekami, L-arginina wydaje się w celu zwiększenia zdolności narkotyku, zgodnie z NIH. Jest to widoczne u pacjentów utrata masy z wykorzystaniem leków hydroxymethylbutyrate (HMB) i glutaminę. Pacjentów po przeszczepie nerki za pomocą cyklosporyny może wystąpić w ulepszoną funkcję przeszczepionej nerki.

Uzdrawianie i Objaw Relief

L-arginina jest dobra za pomoc rany goją się od różnych warunków, które zawierają operację. Poprawia to również objawy infekcji pęcherza (ale nie leczy zakażenia). Białko robi to samo dla objawów zablokowanych tętnic w nogach. Kurcze i słabe uczucie może zostać zwolniony, ale blokada nie znika bez dalszej obróbki. L-arginina może także być korzystne dla dysfunkcji erekcji, łagodzi objawy choroby.