adcov.com

Co jeść i pić, aby schudnąć

Najstarsza teoria odchudzania jest prawdziwe: Aby schudnąć, należy zmniejszyć spożycie kalorii lub zwiększyć liczbę spalonych kalorii. Większość ekspertów zaleca robić zarówno w celu uzyskania optymalnej masy ciała. Jeśli codzienne czynności ćwiczeń nie apeluję do was, jest jeszcze nadzieja. Badania wykazują, że możliwa jest utrata masy po prostu przez wybór poszczególnych produktów spożywczych i napojów.

Cienki pić Your Way

Woda jest najlepszym napojem dla utraty lub utrzymania masy ciała. Jego zalety są reklamowany w niemal każdej diety i poprawy zdrowia schematu. Jeśli chodzi o bycie najlepszym, nie pić jest tak dobry, jak to dostarczane przez Matkę Naturę. Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nawilża, oczyszcza organizm z zanieczyszczeń, pomaga w trawieniu i reguluje temperaturę ciała. Pomaga zwiększyć skuteczność odchudzania o co czujesz się pełny i poprzez hamowanie apetytu.

Aby schudnąć, zacząć każdy dzień z pełną szklanką wody. W ciągu dnia zachować dużą szklankę wody po twojej stronie. Użyj butelki sportowe z przywiązania klipu jeśli poruszać się dużo. Łyk wody w ciągu dnia. Pić tyle, że trzeba napełnić butelkę co najmniej trzy lub cztery razy. Przed każdym posiłkiem, wypić pełną szklankę wody. Podczas posiłku alternatywny gryzie z większą ilością wody. Celem jest, aby pić jedną szklankę wody z posiłku. Ta prosta technika będzie to dla was trudne do przejadania się. Po wypełnieniu całości, wystarczy nacisnąć swój talerz.

Zielona herbata to kolejny znakomity odchudzania pić. Badania opublikowane w studium Phytomedicine znaleźć, że osoby umiarkowanie otyłych leczonych Ekstrakt z zielonej herbaty AR25 na trzy miesiące stracił 4,6 procent ich masy ciała i zmniejszenie ich wielkości talii przez 4,48 procent (Reference 1). Inne badania potwierdzają zielonej herbaty może zwiększyć metabolizm nawet o 4 procent i znacznie zmniejsza apetyt. W badaniach przeprowadzonych na Uniwersytecie w Chicago, konsumpcja żywności myszy leczonych z zielonej herbaty przez siedem dni spadła o 60 procent (Reference 2).

Eat Your Way Slim

Utrata wagi nie oznacza głodzeniu się. Tak, istnieje wiele produktów, które należy unikać, zwłaszcza tych o wysokiej zawartości kalorii, tłuszczu i cukru. Dobrą wiadomością jest, istnieje wiele smaczne pokarmy, które napełni was i pomocy w wysiłkach odchudzania.

Owoce i warzywa są doskonałe odchudzania żywności Matki Natury. Jabłka są niskokaloryczne, zaspokoić apetyt na słodycze i jedzenie są bogate w błonnik i nieporęczne, więc czujesz się pełniejsze dłużej. W badaniu opublikowanym w czasopiśmie "Nutrition", naukowcy odkryli, że uczestnicy badania, którzy jedli trzy jabłka lub gruszki dzień stracił na wadze w okresie 12 tygodni (Reference 3).

Zaspokoić apetyt i zastąpienie wysokokalorycznych posiłków z warzyw, owoców i zbóż, które są bogate w błonnik i zawartości wody. Pokarmy bogate w błonnik sytości i pomóc w procesie trawienia. Zacznij dzień z miskę całego ziarna zbóż oraz odtłuszczonego mleka z kawałkiem owocu na stronie. Owoce, które są bogate w błonnik to jabłka i gruszki (skórki na), maliny, jagody, jeżyny i truskawki.

Szpinak, marchew, brokuły, fasola, brukselka, kapusta, rzepa, collards, kapusta, fasola lima, pieczarki, groszek, papryka i rabarbar są doskonałe wybory roślinne bogate w błonnik. Łaźnia warzywa i dodać przyprawy zamiast masła lub jeść świeże zmaksymalizować utratę wagi.