adcov.com

Co jeść dla Fast Weight Loss

W morzu propozycji odchudzania i materiałów, to może być trudne dla każdego Dieter wiedzieć, co jeść, aby osiągnąć rezultaty. Fad diety binges często prowadzą do utraty wagi i wody, które uzyskuje się jak najszybciej rozpocząć normalne posiłek rutynę. Na szczęście istnieje wiele produktów, które pomagają utratę masy ciała, wypełniając cię i stabilizacji poziomu cukru we krwi.

Owoce i warzywa

Wypełnij swój talerz z więcej owoców i warzyw niż białka lub węglowodanów. Jedna filiżanka grzybów ma 15 kalorii w porównaniu z 150 kalorii, które są w żetonach. Użyj grzyby lub seler za dipów. Zdobądź więcej odżywiania jedząc szpinak niż sałata lodowa. Tylko jeden kubek ma 7 kalorii, a to doskonały wypełniacz do kanapek i sałatek. Goji okazały się mieć wpływ ograniczania apetytu, i zapewniają dobre źródło białka, w porównaniu z innymi owoców. Wyrzucić je do mieszanki szlak lub na wierzchu jogurt. Grejpfrut jest tradycyjnym sposobem na rozpoczęcie dnia. O dziwo, jest zaledwie 45 kalorii w jednej grejpfruta. Jabłka to kolejny wielki owoc, bo mają oferty włókno że wypłukać toksyny. Można pokroić je w górę lub upiec jeden w piecu w temperaturze 350 F przez 30 minut. Wystarczy posypać cynamonem i twój mieć deser.

Białka

Białko daje energię i pomaga budować masę mięśniową. Wybieraj chude białka, takie jak ryby, kurczaka, indyka lub skorupiaków. Łosoś zawiera oleje omega-3, co pomaga pomoc w wrażliwości na insulinę. To pomoże Ci zbudować mięśnie. Podobnie, cztery duże krewetki mają 22 kalorii, co czyni je doskonałym do dodawania na wierzchu sałatki lub rzucając w brązowych frytki ryż wymieszać. Należy uważać, aby zachować swoje porcje białka z kurczaka na stos kart. Jednym z piersi kurczaka zawiera w przybliżeniu 250 do 400 kalorii, w zależności od rozmiaru piersi.

Nabiał

Powstrzymują się od jedzenia coś innego niż o niskiej zawartości tłuszczu lub beztłuszczowych produktów mlecznych. Wiele plastry sera nosić duży przydział 100 kalorii na kawałek. Beztłuszczowej Amerykańska plastry sera mają około 16 kalorii na kawałek. Można stopić je na trzy białka jaj na posiłek do 100 kalorii. Lepsze sery użyciem feta lub Crumbles kóz, które można wykorzystać do sałatek.

Plan diety

Rozpocznij swój dzień od śniadania, jak białka jaj i grejpfruty. Inne opcje obejmują bułkę angielskiego z dwóch białek. Posiłek porannej winogron lub plasterki warzyw. Na obiad, zjeść sałatkę ze szpinaku z ryb lub sałatka z krewetek na plasterka chleb pełnoziarnisty. Zjeść posiłek w połowie po południu jeden z owoców lub beztłuszczowego jogurtu. Zakończenie dnia z posiłkiem, jak brokuły i ryby, cały kuskus pszenicy i indyka, lub brązowego ryżu i kurczaka. Liczyć kalorii można konsumować, ale powstrzymuje się od pójścia na każdym niższym niż 1200 kalorii dziennie. Twoje ciało będzie w trybie głodu i tak szybko, jak jesz więcej kalorii będzie ponownie umieścić ciężar do tyłu. Spróbuj niektóre z tych pokarmów i zobaczyć, które z nich lubisz najlepiej.