adcov.com

Co jeść, aby przyspieszyć spalanie tłuszczu

Plany diety i schematy ćwiczeń są podstawowym sposobem utraty wagi. Jedzenia określonych potraw może pomóc przyspieszyć swój metabolizm, pomaga spalić więcej kalorii. Twój nacisk tłuszczu strata powinna być nie tylko od ilości spożywanych pokarmów i czas spędzony na ćwiczenia aerobowe, ale także na jedzeniu prawo żywności. Gillian McKeith Holistyczna dietetyk dr opowiada jedzenie żywności, które zwiększają metabolizm.

Witamina C

Pokarmy, które zawierają wysoki poziom witaminy C może pomóc przyspieszyć spalanie tłuszczu przez rozcieńczenie tłuszcz, który dzięki temu łatwiej opuścić systemu. Dodaj do swojej diety grejpfruta, pomarańczy, jabłka, arbuzy, marchew, kapusta, brokuły, papryka i limonki. Będzie łatwo być w stanie dopasować te niskokaloryczne, bogate w błonnik towarów do swojego menu.

Pełnoziarniste

W badaniu opublikowanym w Journal of Nutrition (maj 2009), o niskiej glikemii (LG) środki spożywcze, takie jak pełnoziarniste pokazano przyspieszyć spalanie tłuszczu. Uczestnicy wykonywane po spożyciu pokarmów zawierających całe ziarna. LG żywności wywołały niższą odpowiedź cukru we krwi podczas wysiłku.
Jeść pełnoziarniste pokarmy - takie jak pieczywo, płatki zbożowe i makarony - również pomaga czuć się zadowolony po posiłku.

Czosnek

Czosnek zawiera allicyny, związek, który pomaga pozbyć się ciała złego cholesterolu i innych tłuszczów. Oprócz przyspieszenia spalania tłuszczu, czosnek jest silnym przeciwutleniaczem.
Czosnek może być spożywany w umiarkowanych ilościach jako przyprawa w środkach spożywczych lub jako suplement diety w postaci tabletek, kapsułek i ropy form.

Pikantne przekąski

Pikantne żywności - w tym cayenne, jalapeno i innych gorących papryki - zawiera kapsaicynę, która zwiększa metabolizm i pozwala organizmowi spalić więcej tłuszczu. Pikantne żywności również pomóc zrównoważyć poziom cukru we krwi, zmniejszając w ten sposób apetyt na żywność bogatą w cukier.

Zielona herbata

Zielona herbata zawiera związki, które hamują enzymy umożliwiające organizmowi przechowywania nadmiaru tłuszczu, zgodnie z niewielką 2005 badaniu klinicznym. 1999 badania sugerują, że picie trzech filiżanek zielonej herbaty dziennie zmniejsza zarówno poziom cholesterolu LDL i trójglicerydów, najczęściej tkanki tłuszczowej.