adcov.com

Co Holter serca Monitor Test uwagi?

Badanie Holter monitor pracy serca, które jest procedurą, wielu pacjentów z chorobami serca, musi przejść przez co najmniej raz w roku. Jest podawany przez lekarza.

Sprzęt

Istnieje kilka akcesoria niezbędne przy sobie urządzenie, Holter. Zwykle trzeba będzie nosić lub umieścić w noszenia opakowanie rejestratora, który lekarz daje. Nagrywarka - znany również jako monitoring device-- serca będzie mieć kilka przewodów wychodzących z niego, które będą podłączone do klatki piersiowej za pomocą lepkich klocki czujników.

Celem

Celem tego badania jest ocena sposobu wielu nieregularnych uderzeń serca u pacjenta wystąpi podczas okresu czasu, często 24 godzin.

Noszenia urządzenia

Noszenie urządzenia Holtera może być niewygodne, ponieważ klocki są czasami drażniący dla skóry i są dość bolesne zjechać po przyklejone do skóry przez 24 godziny. Lekarz poinformuje pacjenta, aby być tak aktywne, jak to możliwe w trakcie badania.

Cel lekarza

Po urządzenie zapisujące jest zwrócony do lekarza będzie wyglądał na wyniki. Lekarz może wówczas wezwać cię na spotkanie w celu omówienia tego, co nauczyłem.

Choroby serca

Ten test pomaga w identyfikacji codziennych czynności serca. Nieregularne bicie serca może zwiększyć lub zmniejszyć, w zależności od działalności w okresie monitorowania.