adcov.com

Co Go z warzywami pieczona kaczka?

Co Go z warzywami pieczona kaczka?

Pieczona kaczka ma czas, by gotować. Organ mięsa jest otoczony grubą warstwą tłuszczu, który renderuje się podczas procesu palenia. Jeśli chcesz dodać warzywa do piekarnika podczas pieczenia, muszą być typu, który wytrzymuje długie i powolne ciepła. W przeciwnym razie możesz dodać je pod koniec pieczenia czas, gotować warzywa oddzielnie, aby służyć z pieczona kaczka lub po prostu podawać surowe warzywa.

Długie gotowanie

Długo i wolno pieczone warzywa jak cebuli i kapusty, a także kilka warzyw korzeniowych jak rzepa, pasternak, buraki i marchew wydają się gotować dobrze, zamieniając słodkie z długich ciepła. Należy je gotować w których pojemnik, lub będą one wyschnąć i spalić w ciągu sześciu godzin lub tak trwa do pieczona kaczka. Możesz spróbować zlokalizować warzyw pod kaczka więc zatrzymać pokryte podczas procesu gotowania i wziąć na smak kaczki. Skoro możesz usunąć kaczka z pieca i rozdzielają go na talerzu, może zorganizować pieczonymi warzywami wokół mięsa.

Szybsze gotowanie

Można upiec szybciej gotowania warzyw, takich jak ziemniaki, winter squash lub Yam podczas ostatniej godziny gotowania. Umieścić je w pieczenia i niektóre z smalcem kaczka skropić je do ich smaku. Wrzucić całe baby marchew lub Fingerlinga ziemniaki, buraki złoty lub dziecko kabaczki, ząbki czosnku lub szalotki wokół pieczona kaczka gotować w samym ciepła.

Lekko gotowane

Steam czy sauté świeże warzywa ziarenek do kontrast z ciężkość pieczona kaczka. Fasola szparagowa, śnieżnego, cukinia, baby marchew i brokuły gotować szybko i uzupełni mięso. Nie dodać wszelkie dodatkowe masło na patelni jak kaczka będą mieli wystarczająco dużo tłuszczu dla każdej porcji. Dodaj stronę miękkie puree na tradycyjny posiłek.

Surowe warzywa

Służyć kaczki na łóżku świeże warzywa, jak szpinakiem, rukola, mniszek lekarski lub dowolnej kombinacji rzucił w balsamicznym vinaigrette miesza się z posiekane rodzynki i pokrojonych w cienkie plastry czerwonej cebuli. Głębia smaku pieczonej kaczki powinny ładnie kontrastują z pikanterii octu i cebuli i kryzysu przetargu zielonych przeciwko Mięso kaczki miękkie.