adcov.com

Co Foods You Can Eat w Ornish sejmie?

Co Foods You Can Eat w Ornish sejmie?


Jeść więcej, ważyć mniej dieta została opracowana przez dr Dean Ornish, lekarz specjalizujący się w chorobach serca. Ta dieta ma na celu odwrócić i zapobieganie chorobom serca poprzez zmiany diety i stylu życia. Oprócz usuwania mięsa, cukru i tłuszczu z diety, jeść więcej, Waga Mniej Program przewiduje zmiany w stylu życia, w tym regularne ćwiczenia i techniki zarządzania stresem, takich jak joga, masaże i medytacji. Ta dieta dzieli żywność na trzy kategorie: wszystkie, niektóre, a nikt, który dyktuje, jak często powinny być spożywane jedzenie.

Wszystko

Żywność w kategorii "wszystkich" mogą być spożywane w każdym czasie na jeść więcej, w stosunku wagowym mniej Sejmu. Diecie powinny jeść tych pokarmów, dopóki nie są pełne. Diecie może jeść wszystkie owoce i warzywa, które chcą. Brokuły, sałata, marchew, bakłażan, kalafior, pomidory, jabłka, banany i arbuza to tylko niektóre z owoców i warzyw, które można zjeść na tej diecie. Ziarna - takie jak chleb pełnoziarnisty, ryż i makaron - może być również spożywany. Wreszcie cieszyć fasoli i roślin strączkowych - takich jak czarna fasola, fasola pinto, groch, fasola, fasola marynarki nerek i ciecierzyca w jeść więcej, ważyć mniej planu.

Niektóre

Żywność w "niektórych" kategorii mogą być spożywane niekiedy z umiarem. Beztłuszczowe, mleczne produkty są uwzględnione w tej kategorii. Ciesz beztłuszczowe mleko, ser i jogurt z umiarem. Beztłuszczowe lub niskotłuszczowe przygotowane pokarmy - takie jak mrożone dania i desery - może być również spożywany, o ile nie zawierają duże ilości cukru.

Brak

Żywność w kategorii "brak" należy unikać, jeśli to możliwe; ścisłe Dieter będzie usunąć je z diety całkowicie jego. Uwzględnione w tej kategorii są mięso, ryby i drób. Wszelkiego rodzaju oleje są zakazane, podobnie jak tuczu elementy, takie jak oliwki, orzechy i awokado. Cukru i innych substancji słodzących - takie jak miód i syrop - należy unikać. Jakiekolwiek przetworzone produkty zawierające więcej niż 2 g tłuszczu nie powinny być spożywane.