adcov.com

Co Foods You Can Eat na nr Carb Diet?

Zamiast węglowodanów, kiedy jesteś na diecie bez węglowodanów, tłuszczu dostarcza codzienną potrzebę energii i białka. Bądź przygotowany na twoje ciało, aby przejść w stan ketozy, jak będzie to potrzebne do konwersji tłuszczu do ciał ketonowych i używać je utrzymać poziom energii. Cukru glukozy pomoże uruchomić resztę systemu, który dostaniesz z konwersji białka w procesie zwanym glukoneogenezy.

Mięso

Diety bez węglowodanów są ładowane z mięs. Jedz ryby, kurczaka, wołowiny i wieprzowiny. Jajka i kiełbasa rano są w porządku - po prostu nie towarzyszą im tosty lub soku pomarańczowego. Zamówić kanapkę z piersi kurczaka bez chleba w lokalnej restauracji fast food. Zjeść hamburgera i wyrzucić kok. Upewnij się, usunąć skórę z kurczaka i innych mięs.

Steki i pieczeń wołowa może być smaczne i wspaniałych źródeł białka na kolację. Dla odmiany, spróbować egzotycznych mięs takich jak jagnięcina, cielęcina, przepiórki, bażanty, kaczki, gęsi i sarny. Turcja może być bardzo zadowoleni z każdej chwili w ciągu roku, a nie tylko na Święto Dziękczynienia.

Ryby

Oderwać się od czerwonych mięs, przeplatają się z ryb i owoców morza. Łosoś, krewetki, kraby i homary są dobrym wyborem. Filety rybne, takie jak pstrąg, halibut, dorsz i śledź pomoże Ci nabyć wyrazisty smak dla siebie. Przegrzebki, małże i ostrygi, sardynki mogą zaokrąglić swoje dania z owoców morza.

Mleko i przetwory mleczne

Nie wahaj się na mleko i jaja w godzinach porannych. Mleko o niskiej zawartości tłuszczu, tym lepiej. Jaja mogą być spożywane w całości, lub oddzielania białka od cewek do zmniejszenia spożycia tłuszczu. Jeść jajka smażone, gotowane lub gotowany według własnych upodobań. Zapraszamy wszystkich rodzajów sera, jako przekąskę lub jako roztopionym dolewania nad swoimi dań mięsnych. Parmezan, ser cheddar lub krem ​​można dodać smaku i potrzebne spożycie tłuszczu do nie-carb diety.