adcov.com

Co Czy Wild Yam Cream służy?

W 1960 roku, meksykański dziki yam był używany do produkcji progesteronu chemicznie, a to doprowadziło do błędnego przekonania, że ​​dziki yam zawiera hormonów bio-identyczne. Teraz istnieje szereg dzikich kremów yam sprzedawanych na rynku do leczenia wielu z objawów związanych z menopauzą. Ponieważ konwersja dzikiego yam do progesteronu miało miejsce w laboratorium, nie ma gwarancji, że ciało ludzkie ma taką samą zdolność. Jednak to nie powstrzymuje kobiety przed zakupem tego kremu i wykorzystanie go w celu łagodzenia objawów menopauzy.

Objawy menopauzy

Objawy menopauzy, że dziki yam krem ​​ma do łagodzenia są liczne. Uderzenia gorąca, migreny, skurcze mięśni, bezsenność i suchość pochwy to tylko niektóre z warunków, to "naturalny progesteron" krem ​​rzekomo złagodzić. Dla kobiet, które doświadczyły negatywnych skutków ubocznych hormonalnej terapii zastępczej (HTZ), podczas leczenia objawów menopauzy, brak tych skutków ubocznych jest podobna do cudu.

Zastępuje negatywne skutki uboczne HTZ

Problemy związane z tradycyjnym leczeniem menopauzy hormonalnej terapii zastępczej (HTR), są w wielu przypadkach zagrażać życiu. Kwestia lipca 2002 w Journal of American Medical Association zgłaszane wnioski z ośmiu-letniej nauki na HTZ. Badanie zostało anulowane na początku ze względu na zagrożenia dla uczestników. Chociaż częstość występowania raka jelita grubego i szyjki kości udowej znacznie zredukowane, ryzyko raka piersi, zawału serca, udaru mózgu i zakrzepów wzrosła alarmująco.

Stosowanie

Zwolennicy dzikiego yam zalecają liberalnie wygładzający krem ​​krem ​​do skóry brzucha, wewnętrznej stronie ud, piersi i ramion. Ponieważ krem ​​nawilżający, należy także stosować go do twarzy, szyi i górnej części klatki piersiowej. Krem wchłania się bezpośrednio do krwioobiegu wraz z "naturalnego progesteronu" organizm potrzebuje.

Inne korzyści

W zależności od zwolennicy dzikiej yam krem ​​słuchać, krem ​​przynosi ulgę dla wielu warunków. Przypuszcza się, aby złagodzić stan zapalny, ogólny ból nerwu kulszowego i bezsenności. Jest również przeciwskurczowe, co jest korzystne dla zapewnienia ulgi w menstruacyjnych i związane z ciążą mdłości.

Ostrzeżenia

Choć nauka nie zweryfikował skuteczność dzikiego yam kremu, jest wiele danych empirycznych w celu wspierania jego stosowanie w okresie menopauzy. Dlatego, jeśli szukasz naturalny sposób leczenia objawów menopauzy, nie ma dowodów szkodliwych skutków ubocznych. Jednakże, jeśli pacjent przyjmuje kontroli urodzeń, dziki yam zawiera disgenin, który może reagować z estriolu w jakiś kontroli urodzeń, co powoduje, że jest nieskuteczna.