adcov.com

Co Czy CLC w testach cholesterolu?

Co Czy CLC w testach cholesterolu?


Najważniejsze, aby wiedzieć o swoich CLC liczb w testach cholesterolu jest, że są one bez znaczenia dla zdrowia. Podczas badania na poziom cholesterolu, lekarzom i szukasz złego cholesterolu - lipoprotein o niskiej gęstości (LDL); dobrego cholesterolu - lipoprotein o dużej gęstości (HDL); całkowity poziom cholesterolu i ilości trójglicerydów. Numery CLC nie są odpowiednie dla Ciebie i Twojego zdrowia; są badane na ich zastosowanie do wytwarzania spermy byka dłużej na większych dzietności w niższych temperaturach.

Podkład na Cholesterol

LDL, HDL, cholesterolu całkowitego i trójglicerydów powie ryzyko wystąpienia chorób serca. CLC (cholesterolu załadowane cyklodekstryny) zaszkodzi tylko jeśli próbujesz wymówić trzy razy szybko. Całkowite cholesterolu powie ci trochę. Wysoki cholesterol całkowity liczba może być w większości dobry cholesterol i trochę zły cholesterol. Chcesz wiedzieć o cholesterolu LDL i HDL. LDL jest złe, ponieważ rozprzestrzenia się i pozwala cholesterolu to pozostawać w organizmie, budując w niezdrowy sposób. HDL jest dobre, ponieważ rusza cholesterolu do wątroby, który pozbywa się go.

CLC

Cyklodekstryny ma znaczenia do ryzyka chorób serca lub innego stanu zagrożenia lub lekarzy i będzie zwrócić uwagę na to w wynikach badań krwi. Jednak hodowcy bydła stwierdzono duże zainteresowanie CLC, ponieważ pozwolił im zamrozić nasienie byka w niższych temperaturach na dłuższy czas spowodowało wzrost dzietności, gdy unasieniania bydła.

Badania na Cow wytrysku

Dodanie CLC wytrysku wykazał większy odsetek żywych plemników w porównaniu z próbkami kontrolnymi (bez tych prób CLC), jednak ruchliwość plemników w obie były takie same. Wskazuje to na wzrost potencji w CLC leczonych ejakulatów. Według badań przeprowadzonych przez National Center for Biotechnology Information, proces jest prosty i może być stosowany zarówno w świeżej spermy lub wprowadzone w ujemnych protokołów ejakulatu.

Full Circle

Jeśli chodzi o jedzenie wołowiny, może to być zarówno dobre i złe wieści. Jeśli masz wysoki poziom LDL i CLC promuje produkcję większej ilości bydła, nie będzie bardziej skuteczne zapłodnienie bydło, więcej bydła, więcej wołowiny i jeśli jeść więcej wołowiny, to nie musi być dobre dla poziomu cholesterolu frakcji LDL. Bydło farmerzy uzyskanie wydajności produkcji, co pomaga przytrzymać kosztów hodowli bydła; zapłodnienie jest jednak jeden i niewielkim czynnikiem determinującym ceny wołowiny. Niemniej jednak, te o złych poziomu LDL mają nie tylko więcej wołowiny kiwając do grillowania, jest to tańsze.

Heevahava

Przedmiotem CLC aplikacji jest niezwykła jeden do około 99,9 procent ludności świata. Podczas CLC okazał się skuteczny w zapłodnienia bydła, to nasuwa się pytanie, w jaki sposób uzyskuje bull wytrysku. Przed pojawieniem się rzeczywiście wstrzyknięcie nasienia do produkcji bydła, mężczyzna i kobieta musiała być fizycznie wprowadzona do zapłodnienia. Osoba do takiego wprowadzenia w starym Pennsylvania niemieckim był znany jako heevahava, którzy będą wypłacane do kierowania dostawę męskiego organu rozrodczego do kobiet. Nauka zaawansowany proces i sukces stawki inseminacji wzrosły dramatycznie, ale musi jeszcze nasienie byka do impregnacji samicę po jego CLC traktowane. To temat nie często podniesiona na koktajle.