adcov.com

Co ciągu Remedy licznik działa na zapach stóp i modzele?

Jeśli masz połączenie zapachu stóp i modzele, wszyscy będą omijać jest wszędzie blisko nogi. To jest żenujące i mogą powodować problemy podczas wprowadzania czyimś domu, w którym wymaga się zdjąć buty. Zamiast stresu nad sytuacją, można pozbyć się zapachu i modzele pierwszy za pomocą środków znaleziono recepty.

Zapach stóp

Przed udać się do apteki, są rzeczy, które można zrobić na własną rękę, aby zmniejszyć zapach stóp. Regularnie ćwiczyć dobrą higienę. Umyć nogi mydłem i wodą codziennie. Jeśli to nie dbać o zapach na tyle dobrze, za mycie nóg każdego dnia, a nie dwa razy. Pamiętaj, aby nosić czyste skarpetki codziennie. Niektóre stopy zapach pochodzi od starych butów z nagromadzeniem się zapach ciała w podeszwach. Rozważyć zastąpienie tych butów do zmniejszenia efektu.

W sklepie, są produkty, które mogą przyczynić się do zmniejszenia zapachu stopy. Na przykład, herbata, która zawiera taniny w składnikach pomoże wysuszyć nogi i zmniejszyć pocenie. Moczyć nogi w mieszaninie 1 kwarta ciepłej wody i 03:57 torebkach. Weź również pod moczenie stóp w mieszaninie 1 litr wody i pół filiżanki soli koszernej do zmniejszenia nadmiernego potu stóp.

Istnieją dziesiątki produktów w drogeriach, że dąży się do zmniejszenia stóp zapach wykonany specjalnie dla tego problemu. Na przykład, Johnson sprawia, wkładki do butów zwanych Zapach-Eaters, które zmniejszają zapach. Jest to dobra alternatywa dla wyrzucając stare buty, jeśli nie możesz sobie pozwolić na nowe. Linki Sponsorowane przez licznik stopy proszków ponieważ mają dobre wyniki.

Modzele

Modzele stóp może budować na piętach i palcach. Gruba skóra wygląda odpychający i czuje skórzaste. Aby zmiękczyć modzele stóp, należy rozważyć zakup złuszczający peeling. Istnieje wiele marek, które sprzedają peelingi piękno stóp specjalnie do tego celu, w tym Sally Hansen. Moczyć nogi w wodzie przez 15 minut, otarcia balsam złuszczający całej nogi, zwracając szczególną uwagę na modzele.

Kalus Skrobaki

Skrobaki kalusa stały się popularne w ostatnich latach. Z wynalazków takich jak Ped Egg, więcej ludzi drastycznych metod, aby pozbyć się ich modzele. Podczas skrobaki kalusa są skuteczne, należy zachować szczególną ostrożność, aby unikać ich zbyt wiele. Jeśli ścierać na swoim kalusa zbyt wiele, można dostać się do ciała, powodując krwawienia i zakażenia.