adcov.com

Co ciągu Cholesterol Licznik Leki Dolnym?

Miliony Amerykanów ma wysoki poziom cholesterolu i walczyć, aby go kontrolować. Klasa leków znanych jako statyny receptę są skuteczne w obniżaniu poziomu cholesterolu we krwi. Ale są tacy, over-the-counter i naturalnych metod leczenia, które mogą pomóc obniżyć poziom cholesterolu. Bez względu na to farmakoterapia wybierzesz, American Heart Association, mówi, że dieta odgrywa kluczową rolę w poziomach cholesterolu i, w wielu przypadkach po prostu zmiana diety z niską zawartością tłuszczu, dieta bogata w błonnik przyniosą rezultaty.

Niacyna

Witaminy, które można kupić w każdym leku lub Sklep ze zdrową żywnością, niacyna jest znana do obniżenia poziomu cholesterolu i trójglicerydów, ale tylko nieznacznie. Chociaż udowodniono, że statyny mogą wyciąć poziom cholesterolu w połowie, niacyna jest znacznie mniej skuteczne, choć dla osób z nieznacznie podwyższony poziom, niacyny, znany również jako B3 lub kwasu nikotynowego, może być opcja. Niacyna należy trzy razy dziennie i należy rozpocząć w dawce 50 mg trzy razy dziennie i powoli zwiększać do 1000 mg, według strony internetowej HeartPoint.com.

Olej z ryb Pills

Powszechnie dostępne, ryb pigułki oleju są bogate w kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe, które są wielonienasycone tłuszcze. Zgodnie z Mayo Clinic, kwasy omega-3 kwasy tłuszczowe są ważne w walce z wysokim triglicerydów i cholesterolu. Te tłuszcze pomagają chronić serce z nagłego zgonu z powodu choroby serca. Pigułki oleju z ryb, wraz ze spożyciem dużych ryb, takich jak łosoś czy tuńczyk, może przyczynić się do obniżenia poziomu trójglicerydów i cholesterolu. Kwasy tłuszczowe omega-3 mogą być również w olej rzepakowy lub lniany.

Owies

Zgodnie z Mayo Clinic oraz wielu innych ekspertów w dziedzinie zdrowia serca, owies i otręby owsiane są skuteczne reduktory cholesterolu. Owies zawiera rozpuszczalny błonnik, który, jak stwierdzono, są skuteczne w hamowaniu wchłaniania cholesterolu, co z kolei, spożywanie owsa mogą przyczynić się do obniżenia poziomu tak zwanego złego cholesterolu. Owies i otręby owsiane są dostępne w handlu, jak płatki owsiane i płatki owsiane lub wykonane z otrąb owsianych.

Zioła

Strona Herbal-Supplements-Guide.com zaleca pięciu ziół, które są skuteczne w obniżaniu poziomu cholesterolu złe. Imbir, zielona herbata, Guggulipid (stare indyjskie zioło), oliwa z oliwek i kurkuma są skuteczne w obniżaniu poziomu cholesterolu, a także poprawia krążenie i, w niektórych przypadkach, obniżenie ciśnienia krwi.

Nie Skorzystaj z witamin antyoksydacyjnych

American Heart Association odnosi się do teorii, że przeciwutleniające - witaminy A, C i E - są użyteczne w obniżaniu poziomu cholesterolu we krwi. Jednakże, zgodnie z AHA, badania naukowe pod żadnego związku między konsumentami tych witamin i zmniejszenie poziomu cholesterolu. AHA nie zaleca spożywanie produktów bogatych w przeciwutleniacze, takie jak owoce, warzywa, oleje wielonienasycone i produkty pełnoziarniste.