adcov.com

Ciepła na zapalenie ucha

"Infekcji ucha środkowego, znane również jako zapalenie ucha środkowego, są jedną z najczęstszych chorób wczesnego dzieciństwa", zgodnie z Mayo Clinic. Infekcje ucha mogą być traktowane z leków na receptę lub naturalnych środków. Jeden sposób, aby naturalnie koją ból od infekcji ucha jest z ciepła.

Fakty

Zapalenie ucha jest zwykle wynikiem bakterii, które rozwinęło się z przeziębienia. Może to być również spowodowane anormalnie małych kanałów w obrębie ucha wewnętrznego, które wywołuje przeciążenia, co prowadzi do zakażenia.

Efekty

Wykorzystujących ciepło z infekcją ucha pomaga zachęcić uderzenie krwi i rozluźnić każdą gęsty śluz lub ropa gromadzeniu się w uchu. Powoduje to bardziej efektywne odprowadzanie wody, które pomogą organizmowi zwalczyć infekcję.

Metoda

Korzystanie termofor lub poduszkę elektryczną, podgrzewać przez 10 minut. Następnie usunąć ogrzewanie przez 15 do 20 minut, a następnie ponownie, aż ból ustępuje.

Rozważania

Jeśli osoba zdiagnozowano infekcję ucha, powinien on przyjmować antybiotyki w połączeniu z zastosowaniem ciepła. Bez użycia antybiotyków ciepła może faktycznie sprzyjać szerzeniu się zakażenia.

Ostrzeżenie

Za pomocą elementu grzejnego, która jest zbyt wysoka, mogą palić skórę. Użyj szmatki do naczyń lub ręcznik zagłuszyć intensywność ciepła. Jeśli objawy infekcji ucha utrzymują się lub nasilają dłużej niż 7 dni, do lekarza.