adcov.com

Ciąża pytania O Twins

Przyszłych rodziców, a zwłaszcza rodzice po raz pierwszy, często mają niekończące się pytania o to, co się spodziewać w czasie ciąży i porodu oraz przyszłych rodziców bliźniąt prawdopodobnie mają podwójne pytania do ich OB / GYN. Ciąże bliźniacze mogą się znacznie różnić od pojedynczych ciąż, a wraz z tym dodatkowych trochę pakiet radości jest dodatkowe ryzyko powikłań i konieczności częstego pomocy lekarskiej. Na szczęście, niezależnie od pytania o ciąży bliźnięta przyszłych rodziców mogą mieć łatwo odpowiedzieć, a większość ciąże bliźniacze spowodować dwóch szczęśliwych, zdrowych dzieci.

Kiedy dowiem się, czy jestem w ciąży z bliźniakami?

Przed wymyślanie ich długą listę pytań na temat ciąży bliźnięta, oczekujący rodzice muszą najpierw ustalić, czy rzeczywiście są one w ciąży z bliźniakami. Często przyszła mama może podejrzewać, że jest w ciąży z bliźniakami przed potwierdzeniu USG w tym celu przez doświadczanie podwyższone objawy wczesnej ciąży. Kobiety w ciąży z wieloma dzieci zazwyczaj sprawozdanie wzrost objawów takich jak zmęczenie, nudności i mogą zauważyć zmiany w wielkości ich brzuch szybciej niż kobiety w ciąży z jednym dzieckiem. USG wykonane po sześciu tygodniach można zwykle rozpoznać ciąży bliźniaczej, choć to jest wspólne dla jednego z zarodków można przegapić tak wcześnie. Również wczesne USG potwierdzenie ciąży bliźniaczej nie gwarantuje, że oba zarodki przetrwa. To jest dość powszechne, aby zobaczyć bliźniaki to na początku, tylko wrócić kilka tygodni później i zobaczyć tylko jedną ocalałą embrion.

Skąd mam wiedzieć, czy bliźnięta są identyczne lub braterskie?

Top ciążowy pytanie o bliźniaków, że większość przyszłych rodziców dwóch chcą wiedzieć, czy ich dzieci będą identyczne lub bliźniaków dwujajowych. Na szczęście, za pomocą nowoczesnej techniki ultradźwiękowej to bardzo proste do określenia. Braterskie bliźnięta występują w około dwóch trzecich wszystkich ciąż bliźniaczych i zazwyczaj są identyfikowane na USG przez obecność dwóch oddzielnych worków i dwóch łożyskach. Identyczne bliźnięta dzielić wewnętrzny worek i zazwyczaj również udostępnić tylko jedno łożysko.

Ile Waga zyskam?

Większość oczekujący mamusie są nieco zaniepokojeni, jak wielkie znaczenie zyskują w czasie ciąży i jak długo zajmie im schudnąć po porodzie. Głównym ciąża pytanie o bliźniaków dla oczekujących matek z nimi jest, jak wiele wagi ona będzie musiała zdobyć przeprowadzenia dwie zdrowe dzieci na dziewięć miesięcy. Aktualne wytyczne wskazują, że kobiety w ciąży z bliźniakami powinny uzyskać co najmniej 35 do 45 funtów stopniowo w ciągu ciąży. Kobiety, które były niedowagę przed ciążą może być poinformowani, aby uzyskać więcej.

Jaki rodzaj powikłań ciąży są Wspólne z Twins?

Niestety, prowadzenie dwóch niemowląt zwiększa ryzyko rozmaitych powikłań, co prowadzi do tego ciąży mowa. Ryzyko dla tych powikłań ciąży jest większe w przypadku kobiet w ciąży z bliźniakami, że dla pojedynczych ciąż: malformacji płodu, poronienia, przedwczesnego porodu, stanu przedrzucawkowego, Przedwczesne odklejenie łożyska, łożysko przodujące i zahamowanie wzrostu płodu. Pomimo zwiększonego ryzyka, z dobrej opieki prenatalnej zdrowia większość kobiet w ciąży z bliźniakami są w stanie dostarczyć dwa zdrowe dzieci.

Wszystko w Twins Urodzony Wczesne?

Kolejna ciąża pytanie o bliźniaków na głowach przyszłych rodziców jest to, jak szybko można oczekiwać na przybycie swoich dzieci. Chociaż nie wszystkie bliźnięta rodzą wcześniej, średnia długość ciąży dla bliźniaków wynosi 37 tygodnie, trzy tygodnie mniej niż normalny okres 40 ciążowego tygodni dla pojedynczych ciąż.

Czy będę mieć cesarskie cięcie?

Rozważając zbliżającego porodu, ciąża pytanie o najwyższej bliźniąt dla przyszłych rodziców jest, jeśli matka będzie musiała poddać się c-punkt lub jeśli ona będzie w stanie dostarczyć dopochwowo. Obecnie około sześciu z 10 zestawów bliźniaki są dostarczane poprzez cesarskie cięcie, ale jest możliwe, aby dostarczyć bliźniaki dopochwowo, jeśli oboje są umieszczone pierwsza głowa i żadne inne powikłania występują.