adcov.com

Choroby krążenia dziedziczone

Choroby układu krążenia, która składa się z serca, krwi i naczyń krwionośnych, są jednymi z najbardziej powszechne w Stanach Zjednoczonych. Prawie każdy Amerykanin zna kogoś, kto aktualnie posiada, lub doświadczył, na jakąś formę choroby krążenia. Chociaż profilaktyka jest kluczem w przypadku zwalczania choroby krążenia, niektóre z tych chorób są dziedziczne. Dziedziczne (wrodzone) lub choroby w rodzinach i może powierzchniowych w osoby, które są w inny sposób, w dobrym zdrowiu. Trzy z najbardziej powszechnych chorób dziedzicznych krążenia są kardiomiopatia, choroba naczyń wieńcowych i choroba naczyń obwodowych.

Choroba naczyń obwodowych

Chorobę naczyń obwodowych, zwana chorobą tętnic obwodowych, jak jest nadanie wszystkim określenie dla szeregu wad, które wpływają na warunki sieć żył i tętnic w organizmie. Uszkodzenia jest często najbardziej widoczne w peryferiach, części ciała najdalej od serca, takie jak ramion i nóg. Dotknięte żyły się wąskie i uszkodzenia, co prowadzi do niskiej przepływu, które może doprowadzić do ataku serca i udaru. Skrzepy krwi i uszkodzenia tkanek są często sygnalizowane na początku ból w nogach. Leki przeciwzakrzepowe i leki przeciwzapalne są dwa kursy leczenia takich chorób we wczesnym stadium, zgodnie z Yale Medical School.

Choroba wieńcowa

Staje się coraz bardziej oczywiste, że choroba tętnicy wieńcowej związane jest genetyki. Zgodnie z Mayo Clinic, naukowcy związane ponad 250 genów, z chorobą. Ten stan powoduje, że płytki odziedziczył gromadzeniu wewnątrz tętnic, ograniczając przepływ krwi i zwiększa możliwość skrzepów tworzących. To może być wykryty przez rutynowych badań, takich jak ciśnienie krwi i egzaminów badań monitorujących poziom cholesterolu. Podczas diagnostyki wykrywa CAD, poważne zmiany w stylu życia są najlepszym sposobem, aby upewnić się, że choroba nie postępuje. Zbilansowana dieta i regularne ćwiczenia są dwa schematu z najczęstszych zaleceń po rozpoznaniu CAD, a te są sprawdzone, aby pomóc zwalczać choroby.

Kardiomiopatia

Gdy serce staje się stan zapalny, a tkanka mięśniowa nie może pracować tak ciężko, jak powinien, jednostka jest w grupie wysokiego ryzyka innych kwestii. Kardiomiopatii, w tym choroba jest znane, mogą być dziedziczone, w szczególności w efekcie zespół Bartha, która zwykle pojawia się w pierwszym roku po urodzeniu. Warunkiem jest bardzo niebezpieczne, zgodnie z American Heart Association, i pogarsza wielu innych chorób, takich jak wysokie ciśnienie krwi i zakrzepów. Ciężkie palenie przyczynia się negatywnie na kondycji. Kardiomiopatią osłabia serce często doświadcza niewydolność serca. Leczenie obejmuje leki przeciwzakrzepowe, leki przeciwarytmiczne oraz, w poważnych przypadkach, transplantacji serca.