adcov.com

Chirurgia weterynaryjne stymulatora

Chirurgia weterynaryjne stymulatora


Chirurgia stymulator oferuje weterynaryjne zwierzęta z chorobami serca kolejną szansę na życie poprzez zapewnienie sposobu regulowania rytmu serca zwierzęcia. Ogólnie rzecz biorąc, procedura ta jest wykonywana na psach i jest całkiem skuteczne starzenia kły ze złym serca. Choroba serca jest najczęstszą przyczyną zgonów u psów, więc ważne jest, aby uzyskać właściwe rozpoznanie i porównanie kosztów rozważając weterynarii operacji stymulatora dla swojego zwierzaka.

Diagnostyka i Opłacalność

Zwierzęta, które mają nieregularne bicie serca może wystąpić ryzyko drgawek, a nawet może zapaść po wysiłku. Zwierzęta z podejrzeniem choroby serca może być umieszczony na 24-godzinnym monitorze serca lub EKG w celu oceny, czy ich serce funkcjonuje prawidłowo. Badania te mogą pomóc ustalić, czy rozrusznik jest prawo do zwierzęcia.

Koszty mogą się różnić. AU Kolegium Medycyny Weterynaryjnej w Alabamie jest kolegium, że tylko obciąża klientów do ich rzeczywistych kosztów operacyjnych, które zwykle wahają się od 750 dolarów do 1000 dolarów. Dzięki korporacji stymulatora jak Guidant Corporation, darowizny na największych uczelniach weterynaryjnych uratować wiele istnień ludzkich zwierzęcia i przekazane oszczędności dla wielu właścicieli zwierząt domowych.

Istotne Korzyści i zalety

Lekarze z wykorzystaniem ludzkich rozruszników serca, aby pomóc w regulacji rytmów zwierząt. Stymulatora operacje są głównie psów, lecz zostały przeprowadzone w niektórych kotów i koni. Zwierzęta z implantów stymulatora może żyć nawet trzech do pięciu lat po operacji. Właściciele zwierząt zgłaszało również zauważalnej różnicy w zachowaniu swojego zwierzęcia, ze wzrostem poziomu energii po tej procedury. Zwierzę nie jest już ospały i jest w stanie uruchomić i grać częściej.

Procedura weterynaryjne stymulatora

Chirurgia rozrusznik bierze weterynaryjne Nieco ponad godzinę wykonania. Stymulatory nie są specjalnie dla zwierząt, więc specjalistów weterynaryjnych zwróciły firm stymulatora do pracy z nimi na zapewnienie tego samego sprzętu, tylko na mniejszą skalę. Sam stymulatora jest schowany w mięśniach pod skórę zwierzęcia w obszarze szyjki i ma przewód odprowadzenia na drugim końcu, który prowadzi do serca. Stymulator jest w stanie wyczuć, kiedy tętno zwierzęcia spowalnia. W celu wyrównania powolnego tętna, stymulator przesyła ładunek elektryczny w celu stymulowania serca zwierzęcia.

Chirurgia Post i dbać

Natychmiast po zabiegu, zwierzęta powinny być stosunkowo spokojnie i cicho od 48 godzin do 28 dni, tak, żeby nie naruszyć prowadzenie stymulatora i umożliwienia lead stymulator pełni przylegać do serca. Szwy są zazwyczaj wystawione szyi zwierzęcia po upływie siedmiu do 10 dni.

Nie ma żadnych ograniczeń zazwyczaj długoterminowe dla zwierzęcia i mogą wznowić normalną drogę życia po miesiącu minęło. Akumulatora i rozrusznika może trwać do pięciu lat i jest regularnie sprawdzany co cztery tygodnie, przez lekarza weterynarii, aby określić, kiedy należy go wymienić.

Outlook i Sukces ceny

Stymulator gabinety weterynaryjne mają wysoki wskaźnik sukcesu, a większość zwierzęta, które miały tę procedurę rozszerzyły swoją żywotność. Mając to na uwadze, nadal ważne jest, aby skontaktować się z dyplomowanego specjalisty weterynarii, aby sprawdzić, czy zwierzę jest kandydatem do tego typu zabiegu. Jeśli twój pies cierpi na choroby serca, znaleźć lokalnego lekarza weterynarii i omówić potencjalne możliwości leczenia, które są dostępne dla Twojego zwierzaka.