adcov.com

CHIP Ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci

CHIP Ubezpieczenie zdrowotne dla dzieci


Pensylwania zapewnia ochronę zdrowia dzieci poprzez swoje Zdrowia Dziecka Insurance Program, znany również jako CHIP. Program rozszerza korzyści dla dzieci, które nie mają ubezpieczenia zdrowotnego i którzy nie są zapisani w, lub nie kwalifikują się, pomocy medycznej, państwowa Medicaid programu. CHIP nie wyklucza dzieci z wcześniej istniejących warunków i nie ma na liście oczekujących do rejestracji. Kwalifikowalność podstawy programowe oraz kwoty składek na wielkość gospodarstwa domowego i dochodów, i oferuje bezpłatny zasięg do wykwalifikowanych dzieci o niskich dochodach.

Historia

Dom Bill 20, znany również jako Dziecka Health Insurance Act, ustanowionego CHIP, który gubernator Pennsylvnia podpisał ustawę w grudniu 1992. Zaprojektowany, aby zapewnić pokrycie opieki zdrowotnej dla dzieci z rodzin, które nie kwalifikują się do świadczeń pomocy medycznej, CHIP stał się wzorem do federalnego programu ubezpieczeń zdrowotnych (Dziecięcym Stanu SCHIP), zgodnie z CHIP. Gubernator Edward G. Rendell wprowadziła nową inicjatywę w 2007 roku, znany jako pokrycie wszystkich dzieci. Środek rozszerzona CHIP nieubezpieczonych dzieci kwalifikowalności wszystkich Pensylwanii w wieku 19 lat, którzy nie kwalifikują się do pomocy medycznej.

Kwalifikowalność

Podstawy CHIP kwalifikacji na dochody gospodarstw domowych i wielkości. Rodziny, którzy zarabiają zbyt dużo, aby zakwalifikować się za darmo pokrycia można jeszcze zapisać CHIP i płacić miesięczne składki i copayments niektórych usług. Kwalifikowalność wymaga również uczestników do mieszkańców Pensylwanii, USA i cudzoziemców, obywateli o statusie prawno-rezydenta. Dzieci kwalifikujące się do pomocy medycznej i te z drugiej ubezpieczenia zdrowotnego nie może kwalifikować się do CHIP.

Korzyści

CHIP zapewnia kompleksową ofertę opieki medycznej. Korzyści mogą pomóc zapłacić za szczepienia, domu opieki zdrowotnej, leki na receptę, usług uzależnień, opieki stomatologicznej, hospitalizacji, w zakresie zdrowia psychicznego i opieki położniczej.

Składki

Podstawy CHIP kosztuje od wielkości rodziny i dochodu i ma narastających premii i struktury copayment dla wyższych dochodach. Na przykład dziecko z czteroosobowej rodziny z rocznym dochodem gospodarstwa domowego 41.000 dolar może otrzymać bezpłatną ofertę, w grudniu 2010. Gospodarstwa domowe z czterech członków rodziny i 60000 dolarów rocznego dochodu płacą średnią składkę co miesiąc ubezpieczenia w wysokości 60 dolarów dla każdego dziecka Program wraz z copayments dla niektórych usług.

Copayments

Uczestnicy, którzy otrzymują bezpłatny zasięg CHIP nie trzeba wprowadzać copayments za usługi. Rejestrujących, którzy płacą miesięczne składki na ubezpieczenia musi również copayments dla niektórych usług. Copayments wahają się od 6 do 50 dolarów za usługi, takie jak wizyty u lekarza, usług farmaceutycznych, opieki specjalistycznej i nadzwyczajnych zabiegów leczniczych.

Dostawcy

CHIP sprawia pokrycia dostępne za pośrednictwem firm prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Wydajność może się różnić w zależności od powiatu rejestrowanego zamieszkania. Kandydaci mogą wybrać firmę upodobaniom na podstawie dostawców na ich terenie. Firmy oferujące ubezpieczenia CHIP to Aetna, potrójny Kids, AmeriChoice, Highmark Blue Cross Blue Shield, Capital Bluecross i Geisinger plan zdrowia.

Ubieganie się Coverage

Mieszkańcy Pensylwania mogą ubiegać się o pokrycie CHIP online za pomocą kompasu, państwowy system aplikacji dostępnych w Internecie. Kandydaci mogą ubiegać się dzwoniąc 1-800-986-5437 lub pobrać aplikację na stronie internetowej CHIP wypełnić i wysłać w. Kandydaci, którzy zdecydują się na zastosowanie pocztą muszą wysłać swoje wypełniony wniosek do firmy ubezpieczeniowej wybrany jako ich dostawcy CHIP ,