adcov.com

Chip kolejne protokoły

Chip kolejne protokoły


Sekwencyjne immunoprecypitacja chromatyny, zwany SeqChIP jest badanie biologiczne przeznaczone do określenia, w jaki sposób dwa białka oddziałują ciągu regionem kwasu dezoksyrybonukleinowego (DNA) nici. Naukowcy angażują się określony zestaw zadań, aby odsłonić zamówionych trzy możliwe relacje między białkami w ramach oceny. Jak w większości badań naukowych, to istoty z czyszczenia, a kończy się z wnioskiem. Według naukowców z Harvardu, postęp technologiczny w analizie SeqChIP może pozwolić naukowcom szerzej badania zjawisk biologicznych.

Przygotuj

Eksperymenty SeqChIP zawierać starannego przygotowania w celu dezynfekcji i czyszczenia kulek magnetycznych dla eksperymentu. Naukowcy muszą myć perełek wielokrotnie i oczyścić je w roztworze "blok". Kulki są następnie zawieszone do suszenia i re-myte. Ogólnie, naukowcy pozostawić dni przed końcowym przemyciu, zanim następuje przejście do etapu łączącą. Biorąc pod uwagę charakter różnych nici DNA do oceny, to etap przygotowania również zmienia się w złożoności. Jednak jedna prawda naukowa pozostaje: czystsze testy, czystsze wynik.

Sieciowania

Naukowcy wybrać kompleksów białkowych DNA, lub obszary, w nici, do poprawy z przeciwciałem. W efekcie, biolodzy zestawić białek w celu obserwacji ich interakcji. Po zaobserwować, cross-link musi zostać potwierdzone w odwrotnej kolejności. Nie związane proteiny nadal przy sekwencja jest odwrócona? Naukowcy SeqChIP uważają, że współistnienie obu białek, gdy ocenia się w przeciwnym kierunku dostarczają niezbitych dowodów pełnej współpracy wykorzystania, i umożliwić jednoznaczne różnicowanie częściowego wykorzystania i bez jednoczesnego wykorzystania.

Oczyścić

Polymerase Chain Reaction lub "PCR" jest proces amplifikacji DNA, która kontroluje, czy jakość czystości z DNA. PCR prowadzi się w trzech etapach. Po pierwsze, PCR topi nici od siebie podwyższenie temperatury. Następnie naukowcy wprowadzają dwie nici szablonów z powrotem wraz z starterów PCR. Wreszcie, biolodzy inkubacji DNA tak, że startery polimeraza powodować komórek w badaniu do klastra. Stamtąd, badacze przejść do badania klastrów.

Oceny

Analiza bada nici DNA na obecność lub nieobecność "zajętości", interaktywnych relacji między białkami. Dwa białka, które zawsze z tym samym fragmentem DNA mają pełną współpracę mieszkać; nie ko-obłożenie występuje, gdy białka mogą kojarzyć się tylko wzajemnie wyłączne subpopulacje nici DNA; częściowej ko-zajętość oznacza, że ​​niektóre cząsteczki DNA mają zarówno proteiny, podczas gdy inne mają jedną lub drugą. Jeśli badania SeqChIP jest procedura w nici biologii, dostarcza naukowcom z możliwością stosowania pojedynczych wyników z całego genomowego struktury.