adcov.com

Chiński Zioła i Menopauza

Chiński Zioła i Menopauza


Menopauza jest zaprzestanie kobiecego cyklu miesiączkowego, kończącą jej rozrodczego, rozrodczym lat. Zdarza się to najczęściej w jej 50s, a jej objawy to uderzenia gorąca i nocne poty, przyrost masy ciała, zmęczenie i wahania nastroju. Tradycyjna medycyna chińska wykorzystuje zioła, aby pomóc kobietom uporać się ze skutkami menopauzy na ich ciałach.

Medycyna alternatywna

Jako alternatywę do ryzyka zachorowania na raka związanego z hormonalną terapią zastępczą menopauzie Pacific College of Medicine Oriental stanowi istnieje kilka wzory użyte dla menopauzy.

Trzy Nieśmiertelni

Trzy Nieśmiertelnych jest chińska ziołowa formuła, która przyczynia się do stabilizacji równowagi hormonalnej kobiety i fizjologii, jak ona przechodzi przez proces menopauzy. Jej składniki to korzeń citrifolia, curculingo kłącza, Epimedium liść, owoc, czerwony daty tang-kuei root, Eclipta zioło, Ligustrum owoców, kory, Lycium moutan korę, Anemarrhena kłącza, phellodendron korę i korzeń lukrecji.

Wielka Yin

Wielka Yin uspokaja objawy związane ciepła-menopauzy, takie jak nocne poty i uderzenia gorąca. Jego formuła składa się z przetworzonych skorupy żółwia, phellodendron kory, korzenia Rehmannia i Anemarrhena root.

Dioscorea

Dioscorea jest chiński yam, który przywraca równowagę yin nerek. Brak równowagi yin nerek w okresie menopauzy może powodować uderzenia gorąca, siwe włosy i suchość, zgodnie z Pacific College of Oriental Medicine.

Sześć Teapills smak i Zizyphus Formula

Sześć Flavor Teapills formuła jest chińskie zioło wykorzystywane w leczeniu niedoboru Yin nerek. Zawiera korzeń piwonii, Poria Cocos grzyby, Alisma plantago aquatica, Cornus officinalis, Rehmannia glutinosa i Dioscorea odwrotnie. Pacific College of Oriental Medicine twierdzi Zizyphus Formuła traktuje nocne poty. Zawiera ziziphus spinosa, Poria Cocos grzyby, Ligusticum korzeń wallichii, Anemarrhena asphodeloides kłącza i Glycyrrhiza uralensis / korzeń lukrecji.

Rozważania

University of Minnesota wskazują, że kobieta powinna spróbować chińskich ziół pod opieką pracowników służby zdrowia, aby sprawdzić, czy skutecznie złagodzić jej objawy menopauzy. Zauważa również, że w tradycyjnej medycynie chińskiej, ludzie używają ziół w połączeniu z poprawą diety, ćwiczeń fizycznych i terapeutycznego zrównoważenia energii swojego ciała, jak w akupunkturze i masażu.