adcov.com

Chiński Herb Rozwiązanie dla nocne poty

Chiński Herb Rozwiązanie dla nocne poty


Chińska medycyna postrzega zdrowie i ciało w inny sposób niż medycyny zachodniej. Medycyna chińska opiera się na analizie chi lub siły życiowej, diagnozowanie chorób fizycznych. Działa on również mieć wpływ na chi utwardzenie tych samych chorób. Zioła odgrywają dużą rolę w manipulowaniu chi pacjenta, aby pomóc w kondycji fizycznej, w tym poty nocne.

Chińskie Widoki z przyczyn nocne poty

Chińskie nazwy medycyny kilka możliwych przyczyn nocne poty. Pierwszym z nich jest niedobór serce krwi. Drugi jest niedobór ciepła w chi z niedoborem Yin w chi. Chi musi być zrównoważone w yin i yang do zdrowia. Oprócz nocne poty, niedobór yin może powodować bezsenność, zmęczenie, niepokój i suchość w ustach.

Nocne poty spowodowane przez niedobór Krwi Serca

W chińskiej medycynie, potu jest uważane płyn serca. Nocne poty, czasami towarzyszy kołatanie serce, bezsenność, zmęczenie, bladość może być spowodowany przez niedobór serca krwi. Jeśli diagnoza jest dla tego typu niedoboru nocy, zioła, aby pomóc ton krwi w sercu i ściągające dla potu może być przepisany. Zioło si wu tang połączeniu z jednym z następujących ściągające mogą być podane: Wu Wei dz, długo gu, moja li, Fu xiao mai. Pojedynczy zabieg z gui pi tang mogą być również stosowane.

Nocne poty spowodowane przez niedobór Yin z chłodnym Chi

Fizyczne objawami nocne poty spowodowanych przez niedobór yin z niedoborem chi ciepła są podobne do objawów dla potów nocnych spowodowanych niedoborem serca krwi. Z tego powodu jest bardzo ważne, aby zobaczyć tradycyjne chińskie praktykującego lekarza. Zabiegi na nocne poty spowodowane przez te braki są zaprojektowane tak, aby zwiększyć yin. Powszechne leczenie jest liu wei di huang wan z ściągający. Jedna zaleca ściągające fu xiao mai. Oprócz ziół leczniczych, osoby z rozpoznaną nocne poty spowodowane niedoborem Yin powinny jeść żywności, które wzmocnić yin. Niektóre z tych produktów są: jęczmień, proso, fasola, nabiał i białko mięsa, nasiona sezamu, orzechy włoskie, szparagi, bataty i ziemniaki, wodorosty, pomidory, jabłka, gruszki, banany i awokado.