adcov.com

Chakra & Healing

Chakra & Healing


Tysiące lat temu, podczas medytacji, mistycy Indii podobno odkrył siedem głównych kanałów energetycznych w organizmie. Kanały te są nazywane czakrami - co oznacza koła. Według mistykom te wiry energetyki rozprowadzić przepływ energii życiowej w całym ciele. W związku z tym, otwarte i jasne czakra tworzy stabilność fizyczną, emocjonalną i psychiczną, a zablokowany wyniki chakra w stanie równowagi prowadzi do chorób.

Funkcja

Czakry działają jako przetworniki, które otrzymują energię życiową i rozprowadzają ją po całym ciele. Ten biofizycznych energii, znany jako prana, uważa, że ​​jest siłą podtrzymującą życie wszystkich żywych istot. Aby zachować zdrowie, czakry muszą być jasne i otwarte, aby utrzymać optymalny przepływ energii. Niestety, stworzenie blokady z długotrwałego stresu emocjonalnego i / lub z toksyn emocjonalnych stworzonych przez naszych negatywnych uczuć, takich jak "przewlekłe, nienawiści, gniewu, goryczy, chciwości, braku nadziei, samotności i depresji ...." według dr Richard Gerber MD

Rodzaje

Istnieje siedem głównych czakramów, które oddziałują i wpływają na ludzki organizm. Chociaż nie-fizycznych w przyrodzie, każda czakra jest identyfikowane z konkretnym obszarze ciała. Poczynając od czakry korzenia znajduje się w okolicach kości ogonowej, te wiry energii poruszania się kręgosłup, przechodząc przez narządy rozrodcze, brzucha, klatki piersiowej, gardła, czoła, a kończąc na czubku głowy. Przytkania wzdłuż kręgosłupa spowodować uszkodzenie pobliżu związanego z czakry.

Terapie

Gdy działa prawidłowo, czakra obraca się jak kołowrotku, tworząc specyficzne wibracje energii lub częstotliwości. Gdy zablokowane, zmiana energii występuje, zmiana wzorca częstotliwości czakry i zakłócania normalnego przepływu energii do organizmu. Uzdrowiciele wykorzystują różne terapie, aby przywrócić energię czakry do zdrowego stanu. Te środki obejmują lecznicze homeopatii, ręce, krystalicznie gojenie, kolor i terapii dźwiękiem i kwiat istotę. Każdą z tych terapii leczy się przez wprowadzenie specyficznego wzoru energii.

Teorie / Spekulacje

Zachodnia medycyna postrzega ciało człowieka jako maszynę biologicznej składa się z niezależnych części, które wykonują określone zadania. Odwrotnie, medycyna postrzega ciało człowieka jako wielowymiarowego systemu energetycznego, składający się z przechodni pola energii. Według tej teorii, organizm wytwarza konkretny podpis energii. Podobnie, choroby takie jak rak tworzyć własne podpisy energii. Sugeruje to możliwość diagnozowania i leczenia chorób z terapii energetycznych przywrócić naturalny rytm organizmu.

Rozważania

Współczesna medycyna nie akceptuje przekonanie, że czakramy odżywiają ciało energią życiową, tym samym wpływając na zdrowie. Jednak coraz więcej dowodów wskazuje na możliwość, że te pola energii częstotliwości specyficzne istnieje. Journal of Experimental Clinical Cancer Research i opublikowane niedawno badania, które zidentyfikowano konkretne częstotliwości związane z guzów nowotworowych. Badanie to również, że zabiegi z wykorzystaniem nieinwazyjnych częstotliwości wytwarzane znaczące rezultaty. Badacze doszli do wniosku, że leczenie nowotworów specyficzne dla danego guza z określonej częstotliwości "może biologiczną skuteczność u pacjentów z zaawansowanym rakiem".