adcov.com

Cezu Cancer Cure

Alternatywne pracownicy służby zdrowia promować chlorku cezu do stosowania w leczeniu raka. Suplement diety, sprzedawane w formie tabletek, jest wchłaniane przez wszystkie komórki. Zwolennicy znaczy substancja może spowolnić wzrost nowotworu przez podniesienie poziomu pH od komórek nowotworowych, które mówią jest niskie w porównaniu do innych komórek. Z tego powodu, chlorek cezu, został nazwany leczenie wysokiego pH. Nie należy mylić z cezu radioaktywnego cezu (137), który jest stosowany w pewnych zabiegów promieniowania nowotworu.

Fakty

Chlorku cezu (CsCl) ma postać rzadkich, naturalnie występującej elementu cezu. Pod względem chemicznym podobna do sodu, litu i potasu. W alternatywnym medycynie, dawki chlorku cezu od 1 do 6 g na dzień są sugerowane do leczenia i ewentualnego utwardzania, na raka. To czasami podawany z innych witamin i minerałów. W niektórych przypadkach, chlorek cezu, jest podawany dożylnie.

Wysoka terapia pH chlorkiem cezu rozpoczęła się w 1980 roku. Ale substancja sugerowano jako potencjalnego przeciwnowotworowej substancji chemicznej w 1920 roku.

Skuteczność

American Cancer Society twierdzi, dostępne dowody naukowe nie wspierać roszczeń chlorek cezu, że suplementy są skuteczne w leczeniu raka. Niektórzy ludzie, co więcej, nie doświadczyłem takiej poważne problemy jak zaburzenia rytmu serca, utrata przytomności i drgawki od podejmowania th substancji. Innym zagrożeniem, w zależności od grupy, jest to, że pacjenci będą polegać na chlorek cezu whike odroczenie konwencjonalne, oparte na dowodach leczenie raka.

Na swojej stronie internetowej, Uniwersytet Rochester informatyki prof Randal Nelson wykazuje szczególne zainteresowanie cezu, ponieważ jego unikalne właściwości. Wśród nich: To wybucha po zetknięciu z wilgocią; Wodorotlenek jest jego baza wystarczająco silne, aby je przez szkło, ciała i innych substancji; i to jest kluczowy element zegara cezu, na świecie najbardziej dokładny typ zegara.

Jako taki, on często pytanie o chlorek cezu jako lekarstwo na raka. Choć istnieje kilka ciekawych case studies, pisze, dowody są "dość mętna w tym momencie." Co kilka odniesienia są w literaturze medycznej, mówi, wydają się być w mało znanych czasopismach.

W 1980 zgodnie z American Cancer Society, badacze stwierdzili, że chlorek cezu lub cezu zmniejszyło wzrost guzów i prowadził do mniejszej liczby zgonów u myszy z pewnymi typami raka. Ale także w modelach zwierzęcych wykazały poważne efekty uboczne. Oprócz studiów przypadku, grupa mówi, bezpieczeństwa i skuteczności chlorku cezu w terapii nowotworów nie zostały jeszcze ustalone.