adcov.com

Cellulit Cure przez ćwiczenia

Cellulit Cure przez ćwiczenia


Cellulit jest tłuszcz wszyscy nienawidzą z wgłębieniami skórki pomarańczowej. Że wgłębieniami wygląd i jest spowodowane przez tkanki łącznej. Ta tkanka oddziela tłuszcz do przedziałów, a ciało przechowuje dala toksyn w tych przedziałach, aby utrzymać go z krwiobiegu. Dlatego cellulit pojawia się w obszarach o słabej cyrkulacji. Poprawia krążenie pozwala organizmowi bezpiecznie przepłukać tłuszczu i toksyn po trochu. Przedziały mają również inny wzór dla mężczyzn i kobiet, co czyni go bardziej widoczne u kobiet, choć mężczyźni mogą mieć też.

Przyczyny cellulitu

Genetyka, poziom aktywności, hormony, toksyny i diety wszystkie odgrywać rolę w cellulitu. Nierównowagi hormonalne często są problemem w tworzeniu cellulitu. Cukru w ​​diecie, obciążonego hormonów mięso, konserwanty i kofeina przyczynia się do zaburzenia równowagi hormonalnej. Mając diety o niskiej zawartości tłuszczów nasyconych jest ważne, żeby nie tworząc cellulit. Poziom aktywności jest kluczowe w zapobieganiu i łagodzeniu cellulit. Formy cellulitu, gdzie istnieje słabe krążenie. Regularne ćwiczenia poprawiają krążenie i obszarów docelowych dla rozkładu tłuszczów z budowy mięśni. Toksyny gromadzą którym brakuje obiegu krwi i limfy. Dieta może również przyczyniać się do toksyn w systemie. Regularnie pić tyle wody, aby wypłukać toksyny i produktów ubocznych przemiany materii z zablokowanych tkanek. Słabe nawodnienie pozwala cellulit do depozytu.

Jak Ćwiczenie redukuje cellulit

Ćwiczenia pomagają zwalczać przyczyny cellulitu. Ćwiczenie wymaga energii dla mięśni stymulujących rozbicie tkanki tłuszczowej na energię. Ćwiczenie poprawia krążenie i przepływ limfy, co ułatwia usuwanie toksyn i nadmiaru hormonów z tkanek i krwi. Ćwiczenie spala kalorie z tłuszczu i węglowodanów i utrzymuje je z magazynowaniem. Ćwiczenie poprawia krążenie przez wątrobę i nerki, zwiększając detoksykacji i utrzymuje system z konieczności przechowywania toksyn i nadmiaru hormonów z cellulitem.
Mimo, że dieta jest ważna, sam, to nie wystarczy. Ćwiczenia utrzymuje metabolizm up i utrzymuje masę mięśniową. Przez samą dietą, mięśni jest stracone i że powoduje utratę napięcia oraz kształtu i obniża metabolizm. Należy pamiętać, że chcesz zwiększyć mięśnie, aby pozbyć się cellulitu.

Ćwiczenia do redukcji cellulitu

Aerobik jest najlepszy na zmniejszenie cellulitu. Oddychanie ma najwięcej do stymulować krążenie krwi i limfy, zwiększa filtrację przez wątrobę i nerki do detoksykacji tkanek i usuwanie nadmiaru hormonów. Spala również najwięcej kalorii, co prowadzi do rozpadu tłuszczu na energię. Kilka dobrych aerobik, które koncentrują działalność na cellulit niższe ciała są spacery, bieganie i jazda na rowerze. Outdoor indoor rower lub rower treningowy jest w porządku. Maszyny eliptyczne i krok występują w klubach zdrowia, lub można je kupić do użytku w domowej siłowni. Zapewniają one ćwiczenia aerobowe, które są łagodne dla stawów bez wpływu. Wiosło jest również w klubach fitness i działa górną część ciała dobrze. Pływanie jest dobre ćwiczenia aerobowe dla całego ciała.

Robi siła opiera się działalność beztlenowych z dodanie zapotrzebowanie organizmu na energię mięśni specyficzne. To powoduje, że organizm do rozbicia tłuszczu w okolicach mięśni używasz. Można spalić dodatkowe 50 kalorii dziennie dla każdego dodatkowego kilograma mięśni, które dodać. Niektóre z najlepszych ćwiczeń beztlenowych dla dolnej części ciała idą rzuca, loki nóg, wyciągi nóg i przysiady. Ćwiczenia te powinny zatrudniać dużo powtórzeń. Ćwiczenia dostanie krążenie i pracę mięśni. Będzie to pochłonąć w tłuszczu w tych obszarach.

Regularność jest kluczem do uzyskanie wyników. Wykonywać codziennie przez co najmniej 30 minut. American Heart Association zaleca 30 minut ćwiczeń aerobowych dziennie jako minimum dla ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia i jednej godziny ćwiczeń aerobowych na dobę, jeśli chcesz schudnąć. Można zredukować cellulit i poprawić ogólny stan zdrowia w tym samym czasie. Dodać trochę ćwiczeń anaerobowych dobę, jak również. Możesz poćwiczyć w siłowni, wybrać się na spacer na świeżym powietrzu, zabawy z psem lub włączyć go do swoich codziennych zadań. Zmieniaj tlenowych i beztlenowych rutyny codziennie, więc nie dostaniesz stagnacja, a będziesz cieszyć się, czuć się lepiej i wyglądać lepiej.

Niektóre Anerobic Ćwiczenia

Leg Curl:
Trzeba będzie skręt maszyny lub obciążniki na nogi. Znajdź wagi, które można podnieść do 10 powtórzeń. Czy trzy zestawy. Zawsze wzrost masy o pięć funtów, tak szybko jak to możliwe.

Ćwiczenia z piłką Squat:
Stanąć plecami do ściany i umieścić piłkę bezpośrednio za plecami. Dolna do przysiadu powoli toczenia się plecami rywala, naciskając na niego. Jak chwilę i powoli wycofywać się. Wykonaj 10 powtórzeń, trzy zestawy.

Ławka Squat:
To jest, gdzie można udawać będziesz kucać i siedzieć na ławce lub kanapie. Idź powoli i ścisnąć pośladki na drodze do góry. Upewnij się, że golenie jest prostopadle do ziemi i kolana nie jest w przedniej części stawu skokowego. Wykonaj 10 powtórzeń, trzy zestawy.

Chodzenie rzuca:
Utrzymywanie stopy prosto przedłużenie jednej nogi do przodu tak daleko, jak to możliwe, aby umożliwić jej zginania do 90 stopni kąta, a tylne nogi pozostaje rozciągnięta prosty tyłu. Obniżyć tułowia zaginanie tylnej nogi, więc golenie jest równoległa do ziemi. Podnieść, aby powrócić do pozycji wyprostowanej na tylne nogi. Stań prosto, przynosząc tylną nogę obok przedniej nogi. Weź następny krok z drugą nogę do przodu. Weź 10 kroki do przodu i do tyłu, a następnie 10 (tak, idź do tyłu, odsuwając się do tyłu). Czy trzy zestawy.

Masa:
Możesz użyć hantlami lub na maszynie Smitha, aby dodać wagi do przysiadów i stacjonarnych rzuca. Będzie to stymulować mięśnie i to naprawdę pomaga zredukować cellulit. Możesz rozpocząć z tylko samego paska. Przyrost masy ciała powoli i używać podkładu, aby złagodzić swój kark i ramiona.

Umieścić pasek na ramiona z tyłu szyi i robić przysiady i rzuca się powoli. Wykonaj 10 powtórzeń, trzy zestawy. Czy to trzy razy w tygodniu.

Efekty

Regularne ćwiczenia skierowany cellulit na wielu frontach i utrzymuje mięśni podczas odchudzania. Używany w połączeniu ze zdrową dietą i dużą ilością wody, można zredukować cellulit i kontrolowane.