adcov.com

Cayenne Pepper zadośćuczynienie

Pieprz cayenne, który pochodzi z gorących, czerwonej papryki chili dawna stosowane jako ziołowy suplement. Papryka może być podjęta w formie proszku, który jest mielony z ciasta cayenne pieprz lub może być podjęta w formie kapsułek. Papryka ostra jest stosowany w leczeniu wielu dolegliwości i jest ogólnie uważane za bezpieczne przez pracowników służby zdrowia, gdy podjęte z umiarem.

Zdrowia Serca

Składnik aktywny w Cayenne, kapsaicyny, ma wpływ na rozrzedzania krwi i jeżeli regularnie zużywana jest powiedziane, aby pomóc w zapobieganiu zakrzepicy. Pacjenci wchodząc w zatrzymaniu krążenia, gdzie nie jest potrzebne leki dostępne cayenne można podać herbatę. Kapsaicyna zatrzyma działanie krzepliwości krwi w tętnicach, powstrzymać atak serca i zapobiec dalszym szkodom. Cayenne herbata używane do tego celu jest przez umieszczenie cayenne 1/2 łyżeczki proszku do kubka z gorącą wodą. Objawy zwykle ustępują natychmiast po spożyciu herbaty cayenne, a pacjent powinien być natychmiast skierowany na ostry dyżur. Do środków zapobiegawczych kapsułka proszku cayenne można przyjmować z każdym posiłkiem.

Ból stawów

Kapsaicyna jest również doskonały lek przeciwbólowy w bólu stawów, gdyż faktycznie uniemożliwia sygnały bólu przesyłane do mózgu. Osób cierpiących na zapalenie stawów zwykle zauważyć początkowy wzrost w bólu i ból będzie się stopniowo zmniejszać. Dawkowanie lekarstwem na zapalenie stawów jest zwykle podjąć dwie kapsułki trzy razy dziennie z posiłkami. Kapsułki powinny być spożywane regularnie na leczenie cayenne pozostać skuteczne.

Pierwsza pomoc

Mimo, pieprz cayenne ma zdolność rozpuszczania skrzepów może rzeczywiście służyć do skrzepu krwi w sytuacjach pierwszej pomocy. Gdy cięcie jest krwawienie, pieprz cayenne można wlać w prawo na przyszły i będzie zatrzymać krwawienie. Obszar należy umyć pierwszy usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Po zraszanie cayenne hojnie, luźny bandaż może być umieszczone nad obszarem. Ostra zwykle zapobiegania bólu związanego z tego typu rany, a także wspomagania gojenia przy minimalnym blizn.

Problemy z zimna i Sinus

Posypania pieprz cayenne w zupie może pomóc skrócić czas trwania przeziębienia i może również otworzyć zatoki. Cayenne pomaga kontrolować bóle, które często towarzyszą przeziębienia i grypy. To staje się płynów ustrojowych w ruchu i to pomaga otworzyć zatok, gdy są duszno. Można to osiągnąć przez zraszanie proszku cayenne do swojej zupy lub upuszczając kilka kropli ekstraktu cayenne do swojej potrawy.