adcov.com

Carb Diety rowerowe

Carb Diety rowerowe


W ciągu ostatnich dziesięciu lat diety nisko węglowodanowe zyskały zwiększoną wiarygodność. Podstawowym założeniem tych diet (najpierw premierę dr Atkins w jego 1972 książce "Dr Atkins Diet Revolution" "), nie jest to, że wszystkie węglowodany są złe, ale takie proste węglowodany, takie jak biały ryż, cukier, chleb i makaron powinny być unikać, aby zapobiec problemom cukru we krwi ("insulinooporność"), które mogą prowadzić do otyłości, choroby serca, cukrzycy itd Atkins Uważa się, że złożone węglowodany, takie jak owoce, warzywa i pełnoziarniste są powoli trawione i przyczyniają się do zdrowia i utrata wagi. Jego pozycja była najbardziej kontrowersyjna, że ​​tłuszcze zwierzęce, takie jak jaja, masło i czerwonego mięsa są zdrowe.

Epidemia otyłości

Dr Atkins powrócił na scenę w 1992 roku, z jego "New Diet Revolution dr Atkinsa." Wiele się zmieniło w ciągu 20 lat od jego pierwszej książki. Amerykanie spożywania niskiej zawartości tłuszczu, żywności o wysokiej zawartości węglowodanów, ale funtów zostały palowania. Trzydzieści milionów Amerykanów rzekomo próbował diety Atkinsa i wielu rzeczywiście doświadczyły znaczącego spadku masy ciała, bez żadnych szkodliwych skutków. Trwają epidemię otyłości w Ameryce: CDC donosi, że dwa razy więcej Amerykanów (59 mln) w 2000 roku były otyłe, niż kiedy po raz pierwszy pojawiła się książka Atkinsa. W ostatnich latach nastąpił efekt wyrównywania out, ale stawki cukrzycy rosną gwałtownie.

Zarządzanie Carbs

Jedną z wad tej diety niskowęglowodanowej jest to, że metabolizm uparcie trzyma się do jego wagi, resetowanie sobie za każdym razem, że przyzwyczaja się do pewnej ilości kalorii konsumowane. Na tradycyjnej diety Atkinsa, większość ludzi dotrzeć do punktu, w którym nie mogą one stracić żadnych więcej funtów. To doprowadziło do wielu dietetyków i trenerów sugerujące dostosowanie spożycia węglowodanów co kilka dni, aby oszukać organizm.

Szczegóły

Podstawowa koncepcja carb rowerowej jest jeść niskowęglowodanowej na określoną liczbę dni, a następnie wrócić do jedzenia wyższą węglowodanów na 1 do 2 dni (złożonych węglowodanów, takich jak fasola, produkty pełnoziarniste), a następnie z powrotem do niskowęglowodanowej. Diety może będzie trzy dni niskowęglowodanowej na jeden dzień węglowodanów cztery dni niskowęglowodanowej do jednego dnia węglowodanów, czy pięć dni niskowęglowodanowej do dwóch dni węglowodanów. Chodzi o to, aby oszukać organizm z trybu głodu, ale użytkownikom czerpać korzyści z diety niskowęglowodanowej.

Badania naukowe

Więcej badań oczywiście trzeba zrobić na carb rowerowej. Żaden z ustalonych diet popularnych w tej chwili (Weight Watchers, Atkins, Zone, South Beach, Paleo) adres carb rowerowej w ich literaturze. Wydaje się bardziej zjawiska przekazywana z jamy ustnej. Informacje tam sugeruje, że carb cycling jest coś spróbować, gdy stracił większość masy musisz stracić. To może pomóc stracić ostatnią masę uparty, aby można było spełnić Twoje Odchudzanie i fitness celów. Nie staraj się na początku diety; będziesz lepiej na stałej planu.