adcov.com

Cancer Survival ceny pokłony

Jednym z najczęściej diagnozowanym, nowotwory prostaty ma również wysoki wskaźnik przeżywalności, gdy wykryte we wczesnym stadium. Oto statystyki dotyczące przeżywalności raka prostaty.

Wykrywanie

Powiększenie prostaty wykrywa się przez odbytnicę egzaminu lub określonego antygenu (PSA), badania prostaty, który mierzy określonego białka, które mogą wskazywać na nowotwór prostaty.

Inscenizacja

Leczenie i rokowanie zależy w dużej mierze od stopnia zaawansowania nowotworu, w miarę tego, jak szybko guz rośnie. Etap I: Bardzo mały guz niewykrywalne przez odbytnicę egzaminu; Faza II: mały nowotworowych ograniczona do gruczołu krokowego; Faza III: Tumor wystaje poza prostaty, ale nie w węzłach chłonnych Etap IV: duży guz, który rozciągał się do pęcherza, odbytnicy, kości, węzłów chłonnych lub innych narządów.

Rokowanie

Rokowania zależą od stopnia zaawansowania nowotworu, wieku i ogólnego stanu zdrowia. Wcześniej wykrycia guza lepsze rokowania.

Survival ceny

Przeżycia raka mierzy procent, którzy żyją dla określonej liczby lat od diagnozy, zwykle 5, 10 i 15 lat. Według American Cancer Society, rak prostaty we wczesnym stadium ma następujące wskaźniki przeżycia: 5-letnie przeżycie jest prawie 100 procent; 10-letnie przeżycie 93 procent; 15-letnie przeżycie wynosi 77 procent; w zaawansowanym stadium raka z przerzutami do innych narządów, średnia przeżycia wynosi od 1 do 3 lat.

Zaawansowane Rak

Zaawansowany rak z przerzutami do innych narządów ma średni wskaźnik przeżycia 1 roku do 3 lat.