adcov.com

Cancer Cure oleju lnianego

Badanie relacji między oleju lnianego i raka nadal wśród naukowców i uczelni. W 1950 roku, niemiecki biochemik, dr Johanna Budwig, odkrył właściwości lecznicze olej lniany, gdy stosowany u pacjentów z nowotworami. Dzisiaj, olej lniany został uznany za jego właściwości dietetyczne i zapobiegawczych w walce z rakiem.

Rak i lnu oleistego

Kwasy tłuszczowe omega 3 olej lniany w połączeniu z dietą o niskiej zawartości tłuszczu wydają się działać dobrze razem, pomagając ciała zapobiec rakowi. Len olej jest również odpowiedzialny za skuteczne leczenie raka i zatrzymywania raka rozprzestrzenianiu.

Właściwości lecznicze

Inną właściwością uzdrowienie oleju lnianego znajduje się w nasionach lnu. To lignany. Najwyraźniej lignany zapobiegania nowotworów zależnych od estrogenu, takich jak rak piersi, rak jajnika i rak jelita grubego. Lignany mają zdolność do spowolnienia wzrostu komórek rakowych.

Dieta zyskała centrum uwagi jako narzędzie zapobiegania raka sutka. Pewne owoce, warzywa, ziarna i stwierdzono, że posiadają właściwości gaszenia nowotworowych. Siemię lniane na czele listy najbardziej wpływowych postaci w walce z rakiem ziarna. Podobno konstrukcja pozwala lniany to maskarada podobnie jak estrogen, dołączając do receptorów estrogenowych i usuwanie nadmiaru estrogenów z organizmu. Uważa dodatkowych estrogenów w organizmie prowadzi do jelita grubego, piersi i jajników.

Len produkty naftowe

Len olej jest dostępny w postaci ciekłej, jak i kapsułki. Najczęściej zaleca się ciekłym. Można go znaleźć wśród innych suplementów w większości sklepów ze zdrową żywnością. Upewnij się, że len produkty naftowe kupujesz są oznakowane "lignany bogaty." Lignany jest nieruchomość w walce z rakiem znaleźć w siemię lniane. Poszukaj dwóch dat na produkt: "data" i "tłoczenia najlepiej przed" dniem. Trwałość lnu oleistego jest czterech miesięcy.
Czy otworzyć oleju lnianego, czy nie, zawsze jest w lodówce. Len olej wymaga niskich temperatur i braku światła i tlenu. Światło, tlen i ciepło są do oleju lnianego, jak kryptonit jest Superman.

Jak korzystać z lnu oleistego

Aby korzystać z właściwości zwalczające raka olej lniany, zastosować co najmniej jedną łyżkę oleju lnianego bogaty w lignany każdego dnia.

Pacjenci z nowotworami zazwyczaj wyższe dawki oleju lnianego, aby zatrzymać rozprzestrzenianie się raka i pomóc wyeliminować nadmiar estrogenu, który jest wspieranie wzrostu się raka. Aż 8 łyżek jest zalecane dla chorych na raka.

Można również używać oleju lnianego na swoich potraw. Najbardziej skuteczne połączenie jest twaróg i olej lniany, i jogurt i olej lniany. Inne zastosowania obejmują stosowanie oleju na sałatki i zbóż. Nigdy nie należy używać oleju lnianego do gotowania.