adcov.com

Can Środki uspokajające Przyczyna bezdech senny?

Bezdech senny jest zaburzeniem uciążliwy. Według amerykańskiego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej, Działanie bezdech senny u osób otyłych najbardziej ponieważ nadmiar tkanki miękkie w gardle może zawęzić dróg oddechowych. Również niektóre kształty czaszki i szyi może nadają się do bardziej tradycyjnych dróg oddechowych, które powoduje zaburzenia. Najbardziej rozpowszechnione bezdech senny spowodowany uspokajających jest obturacyjny bezdech senny (OBS). W najgorszych przypadkach, OSA może spowodować śmierć, gdy w drogach oddechowych staje się całkowicie zwężone.

Obturacyjny bezdech senny (OBS)

Główne przyczyny bezdechu sennego, kiedy środki uspokajające podane są dla pacjentów, zwłaszcza przez IV, jest to, że dźwięk mięśni w drogach oddechowych jest osłabiony. Zmniejsza to szerokość dróg oddechowych, co powoduje pobudzenie. Ciało jest przeszkolony, aby obudzić się w górę, gdy drogi oddechowe są zwężone, więc jeśli środki uspokajające, aby indywidualne odczucie jakby nie robi się wystarczająco dużo powietrza, budzi się.

Osób z OBS

OBS występuje głównie u osób otyłych. Ludzie z zarośniętych migdałków również mają tendencję do problemów z bezdechem, ponieważ powiększone migdałki mogą pracować blokować drogi oddechowe, co staje się gorsza, gdy osoba jest na środkach uspokajających.

Leki, których należy unikać

Pacjenci, którzy korzystają benzodiazepiny i leki uspokajające propofolu w szczególności dotyczy także dlatego, że te leki często powodują napięcie mięsni w drogach oddechowych na relaks.

Wyleczenia zaburzeń

Dodanie norma często mogą być stosowane, gdy środki uspokajające są podane w celu utrzymania drożności dróg oddechowych kurczenie, aby pacjenci nie budzą. Osoby z bezdechem podczas snu, które nie są wywołane przez zwężenie oskrzeli normalnie nie występują jakiekolwiek pogorszenie stanu, w wyniku uspokajające; osób z OBS wpływa na środki uspokajające.

Zapobiegania bezdech senny

Jeśli środki uspokajające są znane przyczyny bezdechu sennego w przeszłości, zaleca się, aby nie zrobić wybranych operacji.